Блог Себастьяна Тегзи

Про Божу любов

Свого часу Пол Вошер допоміг мені побачити одну дуже важливу істину у Святому Письмі. Він розповідає, як на початку свого знайомства з християнською вірою вперше читав Біблію і натрапив на слова псалма: «Чоловік бо – дні його, немов билина: квітне, мов квітка в полі. Потягне над ним вітер, і його немає, і місце, де він був, його не впізнає вже більше». Ці слова його обурили й він закрив книгу.

Погодьтеся, наведена картина виглядає й справді досить депресивною і невтішною. Але вгамувавши емоції, він знову відкрив Писання і продовжив читати з того місця, на якому обірвав читання: «Милість же Господня від віку й до віку над тими, що Його бояться; і справедливість Його над дітьми дітей тих, що бережуть Його союз і про заповіді Його пам’ятають, щоб їх виконувати» (Пс. 102/103:15-18). О, алілуя! Надія все-таки є! І вона у Божій любові! В Його вірності та милосерді!

Урок простий: все мине. Як тінь, як пара, як сон. Буквально все. Єдине, що перебуватиме завжди − це Божа любов. А це означає, що також і кожен, над ким ця любов перебуває, ніколи не кане у Лету. Ось таємниця вічного життя. Як сказав колись католицький філософ Габріель Марсель: «Сказати комусь “Я тебе люблю” − означає сказати “Ти ніколи не помреш”». Так ось, сказати отак по-справжньому може тільки Бог! Тому що тільки Його любов є досконалою і вічною на всі сто!

Читайте також: 

Саме ця істина дає мені жити і не впасти у відчай. Саме про цю істину ми щодня говоримо в своїй сім’ї. Саме цю істину я хочу передати своїм дітям. Саме про цю істину церква повинна звіщати сучасному світові. Саме ця істина є серцевиною євангельської віри. Божа любов, яка ніколи не переминає. І щасливий той, над ким вона перебуває!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button