Цікаві історії

Хороша справа

Старий, обідраний, неохайний чоловік одного прекрасного ранку постукав у задні двері будинку в штаті Нью-Гемпшир, просячи їсти.

Господиня будинку запросила бідного чоловіка на кухню перепочити, й під час приготування йому смачної гарячої їжі, вона дізналася, що одного разу він мав гарний дім, дружину і дітей. Горілка його гнала від одного гріха до іншого, і, зрештою, його родина покинула його. Тоді він поневірявся з одного місця на інше, падав глибше й глибше в гріх, аж до того, що він став жебраком. Він був упевнений, що ніхто не дбав про нього, і він мало думав про те, що з ним стане.

Маленький син у домі сидів біля столу, дивлячись на цього бідного чоловіка і, нарешті, підійшовши до нього, поклав маленьку руку на обірваний рукав, подивився в обличчя, спотворене гріхом.

– Дядьку, – він запитав, – чи любиш ти Бога?

Він кілька разів повторив це запитання і, не отримавши відповіді, сказав:

– Ну все-таки Бог любить вас.

Очі цього жебрака наповнилися сльозами, і його рука тремтіла, але він не відповідав. Хлопчик тоді пішов у свою кімнату і повернувся з десятьма рентами, які були дані йому на цукерки. Він їх поклав у руку старого, кажучи:

Схожі статті

– Дядьку, за це купи собі кави.

Голова старого схилилася на стіл, і сльози покотилися з його очей. Він пішов, не говорячи жодного слова, і кілька місяців нічого не було чути про нього.

Нарешті, хлопчику прийшов лист:

«Хлопчику, твої слова врятували мене від пекла. Коли я залишив твій дім, я йшов дорогою, і все, що я міг чути, були ці слова: “Дядьку, Бог тебе любить”…

Я заснув тієї ночі під деревом, і уві сні я бачив гарного кучерявого хлопчика з його маленькою рукою на моєму рукаві, який говорив знову і знову: “Дядьку, Бог тебе любить”…

Це все, що я міг бачити або чути багато днів, поки я не кинувся на землю і виплакав усю жорстокість із мого серця перед Богом. Я знову побачив себе таким, як я давно був, – гарний мій дім, милу дружину і дорогих дітей, від яких гріх відлучив мене. Я подумав про все, чим я пожертвував, щоб служити дияволу, і що він з мене зробив. Але колись я був чистим і солодким, як цей хлопчик, який сказав мені слово про Бога.

Я закричав: “О, Боже, якщо ще не пізно, зроби мене знову хлопчиком, чистим і непорочним, і дозволь мені побачити цього хлопчика, якщо не тут на землі, то на небесах”.

Читайте також:

Я тепер працюю і маю, у що вдягнутися і де спати. Я стара людина і довго не буду тут, але нехай Бог благословить тебе, дитино, за те, що ти привів старого, брудного, обірваного блукача до Бога. Я знаю, що коли я прийду до холодної, темної річки, солодкий дитячий голос припливе до мене, кажучи: “Чоловіче, Бог любить тебе”».

Джерело: lio.ru

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!