Новини культуриХристиянські новини

Книга Джонатана Лімана «Коли керує любов» – про те, як помісна церква показує Божу любов і владу

Християнське видавництво In Lumine Media рекомендує книгу Джонатана Лімана «Коли керує любов»: як помісна церква показує Божу любов і владу. Повідомляє In Lumine Media у своєму Telegram-каналі (t.me/inluminemedia).
В описі до цієї книги видавництво зазначає:
«Істина «Бог є любов» проти омани «Любов − це бог». Представляючи любов без кордонів, оцінювальних суджень і умов, світ виправдовує будь-які бажання і почуття і відкидає владу. Такий вид любові помилково проголошується єдиним істинним шляхом до самовираження і набуття себе. Він применшує святу любов Бога, відкриту в Біблії, і дає їй інше визначення.
У цій книзі Джонатан Ліман направляє читача до біблійного визначення любові й відповідає на важливі питання. Яке розуміння любові неправильне? З чим можна порівняти любов Бога? Який стосунок тема любові має до Церкви? В епоху споживацтва, індивідуалізму і трайбалізму Ліман показує, як Бог являє святу любов і владу світу через людей, що живуть в християнській громаді. Бог показує Свою любов через Церкву».

Відгуки про книгу:
Кевін Ванхузер, науковий співробітник, професор систематичного богослов’я в Троїцькій євангельській школі богослов’я.
«Любов – одна з найпопулярніших тем. Але саме цю тему найчастіше розуміють неправильно. Книга «Коли керує любов» – це смілива творча критика порочної любові – вихолощеної та егоцентричної, яка, на жаль, переважає і в суспільстві, і в багатьох церквах.
Книга відновлює образ любові, в центрі якої Бог. Божа любов до світу нерозривно пов’язана з Його святою славою. І лише ця любов наповнює змістом Євангеліє і церковну дисципліну.
Книга є радикальною та вона пояснює, як Божа влада і суд не протиставляються Його любові, а показують її. Вона пропонує одночасно оздоровлення основ і критику в дусі пророків. Читайте книгу уважно і дотримуйтесь її порад. Вона заслуговує на це».
Абігейл Доддс, автор книги «Не (звичайна) жінка: свобода, цілісність і покликання в Христі»; співробітник desiringGod.org.
«У століття, коли владою нехтують в ім’я любові, Ліман нагадує: любов і влада не є протилежностями. Навпаки, він освіжає в пам’яті біблійну істину: не ми, а Бог дає визначення любові. Також це означає, що ми не можемо любити сім’ю, церкву, сусідів і друзів, нехтуючи Богом. Ми любимо істинно, коли любимо заради Христа, коли ми на орбіті Його любові».
Детальніше про книгу – Https://ru.inlumine.org/store/kogda-pravit-lyubov-dzhonatan-liman/
Погортати видання «Коли керує любов»
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button