Домашня » Новини » У Запоріжжі відбувся суд у справі пастора Івана Дем’яненка

У Запоріжжі відбувся суд у справі пастора Івана Дем’яненка

3
Поширень
Pinterest WhatsApp

Розпочалося засідання апеляційного суду у справі пастора Івана Дем’яненка — засновника Приазвоського інтернату. 61-річного Івана Дем’яненка на два місяці арештував Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя 12 жовтня. Директора школи-інтернату з дошкільним відділенням “Надія” в районному центрі Приазовське підозрюють у торгівлі вихованцями. Призначили можливу заставу 960 тис. грн.

Іван дем'яненко

Навколо суду зібралося понад 500 людей, які приїхали підтримати пастора, і заявити свою незгоду зі звинуваченням, яке вважають свавільним і незаконним.

Івана Дем’яненка в залі суду не має, він бере участь в засіданні через відеозв’язок. Суд побоюється насильницького визволення підозрюваного, тому застосував такий спосіб участі у суді.

В залі є присутній заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко, він заявив присутнім, що має намір взяти Івана Олександровича на поруки. Звертаючись до присутніх, він повідомив, що у поліції йому порадили не втручатися у цю справу, щоб не руйнувати їхньої статистики.

Зараз у суді оголошено перерву. Суд пішов в нарадчу кімнату для прийняття рішення стосовно застосування міри запобіжного заходу. В ході засідання було заслухано ряд клопотань про взяття на поруки.

Суд після наради обрав запобіжний захід — домашній арешт у нічний період. Дякуємо за молитви і підтримку.

Наша редакція стежить за цією справою, будемо повідомляти про подальший розвиток справи.

Gepostet von Влад Маховский am Dienstag, 22. Oktober 2019

Нагадаємо що за ґратами опинився чоловік, який ніколи не був судимим та має 5-х власних дітей. Крім того, затриманий служить пастором церкви Євангельських християн-баптистів, під патронатом якої, з його ж таки ініціативи, ще на початку 2000-х у селищі міського типу Приазовському було створено школу-інтернат із символічною назвою «Надія». Він став чи не єдиним на той час притулком сімейного типу в Україні для дітей-сиріт, а тому про цей заклад писала навіть центральна преса. Як і тоді, так і впродовж усіх уже понад 15 років Іван Олександрович був, є і залишається наставником сиріт і підлітків із неблагополучних сімей, які відгукуються про нього лише з доброзичливістю.

12 жовтня Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя ухвалив:
затримати на 60 діб у СІЗО Івана Дем’яненка як підозрюваного в учинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.149 Кримінального Кодексу України (санкція – до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна чи без неї). Одночасно судовою ухвалою від 12 жовтня ц.р. встановлено заставу, розмір якої сягає майже 1 млн. грн. і яка може бути внесена впродовж строку дії цієї ухвали,
та, за клопотанням слідчого поліції, відсторонити Івана Дем’яненка від займаної посади на час розслідування

Засідання суду ч.2. Свободу пастору!!!

Gepostet von Igor Plohoy am Dienstag, 22. Oktober 2019

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Сирійські християни мають похмуре майбутнє після вторгнення Туреччини

Наступна Стаття

Лише 11% українців можуть відрізнити правдиві новини від фейків

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *