Християнські новини

У Запоріжжі відбувся суд у справі пастора Івана Дем'яненка

Розпочалося засідання апеляційного суду у справі пастора Івана Дем’яненка — засновника Приазвоського інтернату. 61-річного Івана Дем’яненка на два місяці арештував Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя 12 жовтня. Директора школи-інтернату з дошкільним відділенням “Надія” в районному центрі Приазовське підозрюють у торгівлі вихованцями. Призначили можливу заставу 960 тис. грн.
Іван дем'яненко
Навколо суду зібралося понад 500 людей, які приїхали підтримати пастора, і заявити свою незгоду зі звинуваченням, яке вважають свавільним і незаконним.

Івана Дем’яненка в залі суду не має, він бере участь в засіданні через відеозв’язок. Суд побоюється насильницького визволення підозрюваного, тому застосував такий спосіб участі у суді.

В залі є присутній заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко, він заявив присутнім, що має намір взяти Івана Олександровича на поруки. Звертаючись до присутніх, він повідомив, що у поліції йому порадили не втручатися у цю справу, щоб не руйнувати їхньої статистики.
Зараз у суді оголошено перерву. Суд пішов в нарадчу кімнату для прийняття рішення стосовно застосування міри запобіжного заходу. В ході засідання було заслухано ряд клопотань про взяття на поруки.
Суд після наради обрав запобіжний захід — домашній арешт у нічний період. Дякуємо за молитви і підтримку.
Наша редакція стежить за цією справою, будемо повідомляти про подальший розвиток справи.
https://www.facebook.com/100001244651367/videos/2648558521862277/
Нагадаємо що за ґратами опинився чоловік, який ніколи не був судимим та має 5-х власних дітей. Крім того, затриманий служить пастором церкви Євангельських християн-баптистів, під патронатом якої, з його ж таки ініціативи, ще на початку 2000-х у селищі міського типу Приазовському було створено школу-інтернат із символічною назвою «Надія». Він став чи не єдиним на той час притулком сімейного типу в Україні для дітей-сиріт, а тому про цей заклад писала навіть центральна преса. Як і тоді, так і впродовж усіх уже понад 15 років Іван Олександрович був, є і залишається наставником сиріт і підлітків із неблагополучних сімей, які відгукуються про нього лише з доброзичливістю.

12 жовтня Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя ухвалив:
затримати на 60 діб у СІЗО Івана Дем’яненка як підозрюваного в учинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.149 Кримінального Кодексу України (санкція – до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна чи без неї). Одночасно судовою ухвалою від 12 жовтня ц.р. встановлено заставу, розмір якої сягає майже 1 млн. грн. і яка може бути внесена впродовж строку дії цієї ухвали,
та, за клопотанням слідчого поліції, відсторонити Івана Дем’яненка від займаної посади на час розслідування

https://www.facebook.com/igor.plohoy/videos/1599323043526028/
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button