Ексклюзив
Тренди

Дітей повертають у сім’ю – у Німеччині відбувся суд у справі, по якій ювенальна служба забрала 13 дітей у сім’ї

Сьогодні 21 лютого відбувся суд у справі, по якій ювенальна служба забрала 13 дітей у сім’ї Бичкових. Сім’я − біженці з Марганця зараз перебувають в Німеччині зі статусом біженців. На цей час стало відомо, що дітей повернуть в родину.

Джерело: A_Patz

Дітей повертають у сім'ю - у Німеччині відбувся суд у справі, по якій ювенальна служба забрала 13 дітей у сім'ї

На судове засідання прийшли одновірці з наміром підтримати родину, але нікого на засідання не пустили. З усім тим суд прийняв рішення на користь сім’ї й дітей через кілька днів повернуть у родину.

Дітей повертають у сім'ю - у Німеччині відбувся суд у справі, по якій ювенальна служба забрала 13 дітей у сім'ї

Ми раніше писали про цю ситуацію.

Сім’я Бичкових, християн із церкви ЄХБ міста Марганець Дніпропетровської області у 2022 році переїхала до Німеччини. У них 13 своїх дітей, старшій дитині 16 років, молодшій 4 місяці. Старші пішли до школи. З перших днів вони зіткнулися з упередженим ставленням з боку вчителів і сусідів. Незабаром до їхнього будинку завітали співробітники ювенальних органів. Їхнє головне запитання звучало приблизно так: «Ми знаємо, що ви баптисти, чи караєте ви своїх дітей?»

Батько чесно зізнався, що так, карають. Співробітники пояснили, що за німецькими законами це заборонено і за ними стежитимуть. Відтоді дітей регулярно в школі оглядали на предмет наявності слідів побоїв і ставили провокаційні запитання про батьків.

Читайте також:

Кілька днів тому всіх дітей забрали, старшим заламали руки й силою посадили в машину ювенальної служби. Усіх дітей розділили в різні сім’ї, достовірно відомо, що кілька потрапили в сім’ї де «дві мами».

Новина оновлюється, деталі будуть згодом.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

10 Коментарів

 1. Це “отделённые” баптисти, у них таке часто відбувається, це вже не перший раз. Памятаю десь 10 років тому назад був такий же самий скандал з сімєю Козлових в Америці з отдельоних. Тоді вони теж своїх дітей били гумовими шлангами.

 2. Коли знаходишся в іншій країні, то потрібно виконувати її закони. Це нормально. А карати фізично дітей – ненормально тим паче віруючим. Ваші слова про сім’ю де дві мами – це провокація. В Німеччині дітей аби кому не довіряють і навіть якщо це дві мами – це гарантовано нормальні і адекватні люди. Зі своїм уставом в чужий монастир не їздять.

 3. стільки чоловіків призовного віку і всі виїхали?????? тепер на соціалі сидять і більшого щастя не бачили?? просто цирк

 4. А ви не думали, що ці чоловіки у Німеччині уже давно? Вони не всі з України

 5. я ору, джерело на яке ми заслужили, novosti_MSZ.
  Анатолію, не соромно бути підписаним на той руснявий канал?
  ps, як поскаржитися на цю новину?

 6. Відносно гумових шлангів, то ще питання чи правда. Відносно карання віруючими дітей, то про це розлого написано в Біблії. Оча би цей вірш: Приповісті, 13:24 – Хто стримує різку свою, той ненавидить сина свого, хто ж кохає його, той шукає для нього картання.

 7. Ще одне: відносно одностатевих сімей, куди відправили дітей, то у цьому випадку це достеменна інформація. У таких сімей природнім шляхом дітей не може бути і у них соцзамовлення на відлучених від інших сімей діток. Минулого року в Німеччині вже 800 дітей відібрали. Сліди від різок вони вишукують на дітках з християнських свмей, а заломити руки та силоміць забрати всю родину у відділок, то є норм. Якийсь сюрреалізм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button