Новини культуриХристиянські новини

В Україні створюється сайт християнських аудіокниг

Реалізується некомерційний проєкт «Портал християнської книги» – сайт християнських аудіокниг для безкоштовного користування. Проєкт призначений для євангелізації, місіонерства, формування Біблійного світогляду тощо. Про це заявив координатор Благодійного фонду «Руки милості» Сергій Чабан.

Повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на слова Сергія Чабана.

Проблематика

Координатор Благодійного фонду повідомляє, що сфера християнської аудіокниги українською та російською мовами недостатньо розвинута й, на жаль, не може рівнятися за масштабами й доступністю, зручністю використання зі світськими проєктами.

«Так, фактично немає єдиного сайту з християнськими книгами для безкоштовного користування україно- і російськомовного читача, де було б зібрано і легально опубліковано переважну більшість християнських книг різної тематики у доступних текстових і аудіоформатах для завантаження, читання і прослуховування онлайн», – зазначає Сергій.

Він зауважує, що книги розпорошені по торент-трекерах (http://torrent.jc-club.org.ua), YouTube, сайтах окремих місій та інших ресурсах, що створює складнощі з їх пошуком, зручним використанням та відповідно не дає можливості для їх позитивного впливу на відповідну аудиторію, в т. ч. світську, свідомість великої кількості людей, для чого вони призначені й створювалися.

«Загальновідомі та популярні світські сайти, звичайно, не прагнуть до цілеспрямованої системної публікації християнської літератури й роблять це в кращому разі фрагментарно», – повідомляє Сергій.

Так, каже він, на одному з найпопулярніших сайтів аудіокниг для російськомовного користувача akniga.org (audioknigi.club) з понад 37000 книг лише близько 200 належать до розділу «Релігія», та й ті не всі християнського змісту (а присутні серед книг зі східних релігій та ін.). Натомість найбільше книг з жанрів фантастики, трилерів, жахів, містики, езотерики, ранобе та ін. Як відомо, «человек есть то, что он ест» (Феєрбах).

«Відтак, очевидна проблема «вакууму» і необхідність створення єдиного безкоштовного медіапорталу (сайту) християнських книг, в т. ч. аудіокниг для україно-/російськомовних користувачів», – підкреслив координатор Благодійного фонду «Руки милості».

Розв’язання проблеми

За словами Сергія, зараз спеціально створюється медіапортал (сайт) християнських книг, в т. ч. аудіокниг для безкоштовного користування зі зручним ергономічним інтерфейсом, зручним пошуком, розділами жанрів (апологетика, місіонерство, історія Християнської Церкви, свідоцтва змінених Богом життів, художня література тощо),  авторів, рейтингом книг та ін. (з портом АРІ, з перспективою подальшого створення і запуску відповідного додатку Google play). Ведуться перемовини з авторами про дозвіл на офіційну некомерційну публікацію. Наразі є понад 100 аудіокниг для офіційного легального розміщення на порталі.

Читайте також:

«Цей проєкт виключно некомерційний. Проєкт призначений для позитивного, євангелізаційного, освячуючого впливу на суспільство, формування в особистості Біблійного світогляду і по своїй суті є певною мірою місіонерським», – наголошує Сергій Чабан.

Він повідомив, що одночасно започатковано і реалізується проєкт створення християнських аудіокниг (начитування дикторами й поширення, публікація). Зараз залучено 3 студії звукозапису (одна в м. Чернівці, дві – в Києві), збираємо ресурси для придбання кількох наборів для дикторів (мікрофон, звукова карта), є група волонтерів-дикторів.

«Щиро запрошуємо вас до участі в цьому надважливому проєкті!», – заявляє Сергій.

Контакт

Телефон: 0979447850 (t.me @svitlosvitu)

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Одне повідомлення

  1. Це дуже насущна і важлива,актуальна справа,яка має донести слово життя до людських душ які шукають мудрості як перли

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button