Без категорії

Місія та принципи роботи

Наша місія

Місія «Слово про Слово» – допомогти читачам скласти свою думку про політику, економіку, мораль, духовність, виклики нашого часу на основі християнських поглядів та цінностей.

Наші принципи

Об’єктивність

«Слово про Слово» – видання, засноване на журналістиці факту. Проте ми стоїмо на християнській моралі та керуємося християнськими цінностями. Прагнемо до справедливості щодо фактів і віримо, що кожна людина, створена Богом, є вільною, щоб самостійно робити вибір і нести за нього відповідальність.

Ми переконані, що людина може пізнати Бога і розпізнати моральну істину.

Незалежність

Редакція не належить релігійним організаціям та церквам і не фінансується ними. Ми ставимось до всіх з рівною увагою та повагою.

Журналісти «Слова про Слово» повинні прагнути уникати конфлікту інтересів за будь-яких обставин.

«Слово про Слово» не платить джерелам за інформацію та не винагороджує їх у жоден інший спосіб.

Правдивість

Ми прагнемо, щоб наші матеріали ґрунтувалися на інформації з названих джерел (двох або більше).

Ми перевіряємо факти, викладені у матеріалах. Нашим журналістам заборонено навмисно вводити в оману читача. Журналістам заборонено використовувати видання як трибуну для розповсюдження своїх поглядів.

Відповідальність

Ми дотримуємося принципу «не нашкодь» щодо пригноблених, переслідуваних груп людей та людей, що знаходяться у зоні ризику.

Наше головне завдання – чесно інформувати читача про суть того, що відбувається, не допускаючи «білих плям», недомовок та замовчування. Будь-які суспільно значущі події можуть бути описані з максимальною точністю.

«Слово про Слово» не видаляє публікації. Видалення публікації – це надзвичайне рішення, яке може бути прийняте лише в тому випадку, якщо у статті виявлено критично велику кількість помилок. Рішення про видалення публікації приймається виключно головним редактором, а на місці матеріалу з’являється докладне пояснення, чому його було видалено.

«Слово про Слово» доступне в різних країнах, проте ми пишемо в основному про те, що відбувається в Україні, та для української аудиторії.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button