Креаціонізм

Воістину «Благослови вас Бог!»

Багато хто знає, що людина, що опинилася в морі без прісної води, не повинна пити морську воду. Звичайно, сіль потрібна нашому організму, але кількість солі в морській воді вбиває швидше спраги. Пересолити попкорн – і ниркам доведеться відфільтрувати і вивести надлишок солі. Але для цього організму потрібна додаткова прісна вода.

Морські ігуани з Галапагоських островів п’ють кожен день занадто багато морської води. Вони харчуються водоростями, що ростуть в морській воді, але у них немає достатнього прісної води, щоб виводити сіль через нирки. Оскільки Богу було відомо, в якому середовищі буде жити ігуана, вона отримала від Нього додаткову залозу.

Залоза знаходиться в голові ящірки, вона забирає надлишок солі з крові ігуани й утримує її. Час від часу ігуана чхає, і при чханні насичена сіллю рідина виводиться через ніздрі. Рідина висихає, на голові ігуани утворюється своєрідна сольова корона, яка розчиняється в морській воді, коли ящірка в черговий раз пірнає в море. Існують ще кілька рептилій, у яких є сольові залози, але у кожного виду вони працюють по-своєму. Це означає, що захисники еволюції повинні пояснити, як ці залози з’являлися десять разів, незалежно один від одного.

Бог дав морській ігуані ці унікальні залози, тому що знав, що вони знадобляться їй для життя, яке Бог запланував для неї.

Читайте також:

Євангеліє від Матвія 6:26

Схожі статті

«Погляньте на птахів небесних, що не сіють, не жнуть, не збирають у клуні, і Отець ваш Небесний їх годує. Ви не багато кращі за них?».

Джерело:  День з Творцем

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button