Домашня » Варто замислитись » Люди копіюють Творця

Люди копіюють Творця

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Нас постійно запевняють, що еволюція – це факт. Але чому ж, в такому разі, наша технологія поліпшується щоразу, коли ми беремо приклад з природи? Якщо природа – гігантський експеримент, що проводиться методом проб і помилок, то, по ідеї, в далекому минулому живі організми були простіші; а ми, люди, повинні покращувати моделі природи, а не копіювати їх …

Науці з давніх-давен відомо, що об’єкт, що переміщається у воді або в повітрі, рухається з найменшим опором, коли відношення його довжини до діаметра – чотири до одного. Саме такий коефіцієнт ми виявляємо у найшвидших мешканців моря – таких, як тунець, дельфін або меч-риба. У «Боїнга-707» з коефіцієнтом дев’ять до одного опір в польоті набагато вище, ніж у «Боїнга-747», не дивлячись на більш значні розміри останнього. Річ у тому, що співвідношення довжини і діаметру у «Боїнга-747» дорівнює шість до одного, що набагато більше відповідає тунцеві і дельфіну.

Дослідження пристрою зору мечохвоста, якого вважають одним із найдавніших форм життя, допомогло інженерам розв’язувати проблему отримання більш чіткого і ясного телевізійного зображення. Повітряні сили Сполучених Штатів Америки з метою поліпшення показників швидкості реактивних літаків щодо землі досліджували жуків – їхню систему відчуття швидкості; а пристрій очей жаби навів фахівців на думку про те, як удосконалити радар. Фасеточна будова очей мухи послужила інженерам моделлю при розробці економної системи освітлення.

Люди копіюють природні конструкції, часто забуваючи при цьому про Конструктора – Творця. Мудрий устрій цього світу – зовсім не результат проб і помилок. Сама реальність спростовує теорію еволюції!


Книга Йова, 39:19

«Чи ти дав коневі силу, одягнув йому на шию страх?»

Джерело: www.scienceandapologetics.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

 

 

Попередня Стаття

{:uk}5 прекрасних речей, які Біблія говорить про здоров'я{:}{:ru}5 прекрасных вещей, которые Библия говорит о здоровье{:}

Наступна Стаття

Одруження все ще важливе для молодих людей – Barna-World Vision

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *