Варто замислитись

Люди копіюють Творця

Нас постійно запевняють, що еволюція – це факт. Але чому ж, в такому разі, наша технологія поліпшується щоразу, коли ми беремо приклад з природи? Якщо природа – гігантський експеримент, що проводиться методом проб і помилок, то, по ідеї, в далекому минулому живі організми були простіші; а ми, люди, повинні покращувати моделі природи, а не копіювати їх …
Науці з давніх-давен відомо, що об’єкт, що переміщається у воді або в повітрі, рухається з найменшим опором, коли відношення його довжини до діаметра – чотири до одного. Саме такий коефіцієнт ми виявляємо у найшвидших мешканців моря – таких, як тунець, дельфін або меч-риба. У «Боїнга-707» з коефіцієнтом дев’ять до одного опір в польоті набагато вище, ніж у «Боїнга-747», не дивлячись на більш значні розміри останнього. Річ у тому, що співвідношення довжини і діаметру у «Боїнга-747» дорівнює шість до одного, що набагато більше відповідає тунцеві і дельфіну.

Дослідження пристрою зору мечохвоста, якого вважають одним із найдавніших форм життя, допомогло інженерам розв’язувати проблему отримання більш чіткого і ясного телевізійного зображення. Повітряні сили Сполучених Штатів Америки з метою поліпшення показників швидкості реактивних літаків щодо землі досліджували жуків – їхню систему відчуття швидкості; а пристрій очей жаби навів фахівців на думку про те, як удосконалити радар. Фасеточна будова очей мухи послужила інженерам моделлю при розробці економної системи освітлення.
Люди копіюють природні конструкції, часто забуваючи при цьому про Конструктора – Творця. Мудрий устрій цього світу – зовсім не результат проб і помилок. Сама реальність спростовує теорію еволюції!


Книга Йова, 39:19
«Чи ти дав коневі силу, одягнув йому на шию страх?»

Джерело: www.scienceandapologetics.com

[sc name=”futerblock” ]  
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button