Світ

Кен Хем: Населення Землі, що перевищує 8 мільярдів, є викликом еволюційному світогляду

Нові дані, які показують, що населення світу перевищило 8 мільярдів людей у ​​листопаді, християнська спільнота повинна відзначати як виконання біблійного мандату, каже апологет Кен Хем.

Джерело: christianheadlines.com

Ці дані також кидають виклик еволюційному світогляду, додає він.

За оцінками звіту ООН, 15 листопада чисельність населення світу перевищила 8 мільярдів людей завдяки «поступовому збільшенню тривалості людського життя» та «високим і стійким рівням народжуваності в деяких країнах», згідно з текстом звіту.

«У той час, як світовому населенню знадобилося 12 років, щоб зрости з 7 до 8 мільярдів, знадобиться приблизно 15 років — до 2037 року — щоб воно досягло 9 мільярдів, що свідчить про те, що загальні темпи зростання світового населення сповільнюються», — йдеться у звіті.

Кен Хем, генеральний директор і засновник Answers in Genesis, сказав, що цифра у 8 мільярдів символізує виконання людством Божої заповіді «плодитися і розмножуватися».

«Не земля породила життя – Бог створив життя. І він створив землю, щоб населяти її (Ісая 45:18) цим життям, − написав Хем у своєму блозі. − І перлиною його творіння є людство, Адам і Єва. Так, все Боже творіння прекрасне (хоча тепер воно стогне від гріха – Буття 3 ; Римлянам 8:22), і Він піклується про нього – але вінець, найпрекрасніша коштовність, це людство, яке носить Його образ (Буття 1: 27)! Отже, ми не повинні оплакувати те, що 8 мільярдів людей можуть зробити з планетою – ми повинні святкувати, що є 8 мільярдів носіїв образу Бога, які живуть на цій чудовій планеті, яку Він створив для нас!»

Схожі статті

Дані в доповіді ООН, стверджував Хем, також суперечать еволюційному світогляду.

«Вважайте, що еволюціоністи вважають, що сучасна людина існує вже понад 200 000 років. І все ж, як зазначено в [новинній] статті, на яку я посилався вище, ми не досягли навіть мільярда людей до приблизно 200 років тому, − написав Хем. − Отже, протягом десятків і десятків тисяч років розміри людства чомусь не зростали? Невже кількість людей залишалася маленькою протягом майже незбагненної кількості часу, перш ніж раптово вибухнути в нашу сучасну епоху? Це не має жодного сенсу, навіть з нашими досягненнями в медицині!»

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!