РелігіяХристиянські новини

В Криму російські силовики обшукували послідовників «Свідків Єгови»

В селищі Роздольне (Крим) влада Росії провела обшуки у двох послідовників «Свідків Єгови». Силовики вилучили Біблії, блокноти, електронні пристрої. Повідомляє radiosvoboda.org.

Влада провела обшуки біля Андрія Рогуцького та Людмили Шевченко, під час якого Людмилі стало зле, і для неї викликали швидку допомогу.

Під час обшуку була вилучена книга «Священний вертеп», яка не належить Людмилі, і видана не «Свідками Єгови». Також вилучені Біблії, блокноти та електронні пристрої.

З 2018 року у Криму дев’ятеро послідовників «Свідків Єгови» були переслідувані за ознакою віросповідання. Двох з них відправили до колонії.

Читайте також:

Стало відомо, що за 2020 рік влада Росії в Криму провела 17 обшуків у представників «Свідків Єгови».

Нагадаємо, що 10 лютого 2021 року Російський суд у Краснодарському краї засудив 63-річного Олександра Івшина, який є членом забороненої в країні релігійної організації «Свідки Єгови». Звинуваченому назначили 7,5 років ув’язнення. Заявила Європейська асоціація Свідків Єгови.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!