Новини суспільства

Піца від англійців для переселенців у Луцьку

У Луцьку британці волонтерили на території церкви. Головною метою волонтерів трастового фонду Siobhans trust Великобританія було подарувати людям радість, нагодувавши їх смачною піцою.

Джерело: svitogliad

З перших днів війни близько десяти команд волонтерів – представників фонду приїжджають в Україну, щоб нагодувати людей саме піцою. Наразі в Україні перебувають 6 команд з Англії, Шотландії, Ірландії та США.

Щодня на різноманітних заходах вони роздають близько 20000 піц. Більшою мірою представники фонду допомагають людям на сході та півдні України, але вже кілька тижнів волонтерять у Волинській області, долучаючись і до програми євангельських християн.

31 серпня волонтери подарували радість скуштувати піцу переселенцям, які тимчасово проживають у приміщенні церкви «Фіміам», та тим, хто щосуботи відвідує зустрічі для переселенців. Було справді жваво, весело та дуже смачно.

Читайте також: 

Сумщина: баптисти допомагають відновлювати область, роздають продукти та проповідують Євангеліє

Також був організований невеличкий семінар для жінок від коуча Анастасії Ойович.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!