СвітХристиянські новини

«Повернути Америку до Бога»: Євангеліст Нік Вуйчич став співзасновником ProLife Bank для боротьби з абортами

Австралійсько-американський євангеліст і мотиваційний спікер Нік Вуйчич створив pro-life банк, зрозумівши, що багато найбільших банків США підтримують аборти.

Джерело: christianheadlines.com

«Більшість банків – насправді 90% – роблять пожертви на аборти», – сказав Вуйчич The Christian Post, додавши, що значна кількість «Божих грошей» була використана для проведення абортів.

Через це Вуйчич співпрацював із Бетсі Грей, своєю «духовною матір’ю» – виконавчим директором Мережевого жіночого центру, медичної клініки первинної медичної допомоги в Санта-Барбарі, штат Каліфорнія, для заснування ProLife Bank.

Він пояснив, що ProLife буде банком «для пожертвувань», а не комерційним, зазначивши, що 50 відсотків чистого прибутку банку буде передано «некомерційним організаціям, приєднаним до юдео-християн, для сприяння Царству Божому».

Порівнюючи зусилля з біблійною історією про Ноєвий ковчег, Вуйчич стверджував, що новий банк врятує життя.

«Це базується на розумінні того, що Бог хоче повернути Свою роль і перерозподілити її через Своїх вірних учнів», − додав він.

Нік Вуйчич, 38 років, народився з синдромом тетра-амелії, рідкісним розладом, що характеризується відсутністю рук і ніг. Проте його інвалідність не завадила йому досягти успіхів у житті. Вуйчич почав торгувати опціонами та акціями ще підлітком, і вже у 19 років Вуйчич придбав свій перший будинок, як інвестицію. Згодом він закінчив коледж у 21 рік як бакалавр комерції, отримавши ступені з фінансового планування і з інвестицій та бухгалтерського обліку.

Зараз Вуйчич є засновником та генеральним директором некомерційного служіння «Життя без кінцівок» та автором кількох книг, серед яких «Життя без обмежень: Натхнення для смішно хорошого життя», що перекладена більш ніж на 30 мов.

Коли Грей вперше представила ідею pro-life банку Вуйчичу, він був заінтригований, але попросив дати йому з дружиною три місяці, щоб помолитися про рішення. Вуйчич, батько чотирьох дітей, пояснив, що тримісячний термін був сприйнятий духовним нападом.

«Мій світ перевернувся, − згадував він. У нас у будинку була граната; про мене в гей-журналі було опубліковано неправдиву статтю про те, що я звільнив когось за те, що він гей. У мене була загроза позову з боку когось на міжнародному рівні. Над моїм будинком був шпигунський безпілотник, і я отримав відмову від банку, − все це протягом 16 тижнів після цієї молитви».

Далі Вуйчич зазначив, що лише в Америці було майже 77 мільйонів абортів.

«В Америці було 77 мільйонів абортів − це 23% нашого населення. І кожен третій християнин зробив аборт. Я роблю свою справу, щоб брязнути клітками Церкви, щоб сказати: “Ви не можете собі дозволити не говорити людям, що половину абортів в Америці робить християнин», − сказав він.

Читайте також:

Вуйчич вважає, що «Ро проти Вейда» в кінцевому підсумку буде скасовано. Вуйчич закликав християн брати активну участь у міських радах, шкільних радах та інших місцевих політичних комітетах, використовуючи свій голос у «поверненні Америки назад за Бога».

«Ми програли війну, і ми будемо платити за неї. Але решта збережеться», − підсумував Вуйчич.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button