Варто замислитись

Чи існуємо ми, якщо Бога немає?

Якщо Бог є, то і людина безсмертна, тому що знищити людську особистість можна, тільки стерши особисту пам’ять людини з пам’яті Бога. І якщо сутність людини – це його особиста інформація, то чи не є інформація і сутністю Бога, ця нематеріальна субстанція, яка визначає все в нашому світі.

Бог – це, фактично, Духовна Інформація. Вона поширена всюди: вона може втілюватися, може створювати, може бути частиною чогось. Бог – це Дух, який несе в собі інформацію, яка і є Богом.

Вона несе в Собі зміст – Любов, потоки Любові, потоки Слави. Ця все Інформація, і Вона вивільнена.

Перше, коли ця інформація прийшла на землю, як Любов – це був Ісус Христос. Написано, що «Любов втілилася і прийшла в образі Ісуса Христа в людському тілі, ми могли Його відчувати, Його бачити, розмовляти».

Що стосується Божественного статусу, як Інформації, як Слова – Воно знаходиться всюди. Наприклад: «Все Словом створено». Земля тримається цим Словом. Словом все рухається. Все тримається на Інформації, яка є Бог. І ми знаходимося в цьому Слові, живемо в цій Інформації, рухаємося, розвиваємося в цій Інформації.

Наскільки ця інформація починає в нас відкриватися, настільки ми починаємо пізнавати Бога, і починаємо процвітати в певних речах, творити, рухатися, входити в портали – ми знаходимося і розвиваємося в цій Інформації. Ми рухаємося в цій Інформації, і нікуди ця Інформація не йшла, не зникала, не переміщалася – Вона є тут і зараз.

Читайте також:

Увійти в ці потоки – це вже наше рішення, наше одкровення, наш розвиток, наше пізнання, наша зрілість.

Ми розвиваємося, зростаємо в нашому Бозі Ісусі Христі, іншими словами, ми знаходимося в цій Інформації. Як ця інформація поглинає нас, як ми реалізуємося в цій Інформації – це вже наше життя, тому що все вийшло від Нього, і все в Нього повернеться. Те, що знаходиться поза цією Інформації – цього не існує.

Іншими словами, що знаходиться поза Богом – не існує, тому що Він є Творець.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button