Домашня » Новини » У Китаї влада змусила церква замінити назву на комуністичне гасло

У Китаї влада змусила церква замінити назву на комуністичне гасло

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

Китайська влада змусила церкву замінити свою назву на комуністичне гасло. В кінці листопада чиновники наказали християнській громаді в провінції Цзянси зафарбувати назву церкви й написати на його місці гасло «Ідіть за партією, коріться партії та будьте вдячні партії», повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на фонд Варнава.

Католицька церква «The True and Original Source of the Universe» відкрилася в цьому році. На будівництво пішло понад один мільйон юанів (понад 140 тисяч доларів), які віруючі зібрали самостійно.

Раніше у вересні влада наказала християнам замінити картини з біблійними персонажами на портрет голови КНР Сі Цзіньпіна.

В інших районах провінції Цзянси уряд загрожує літнім членам підпільної домашньої церкви скасуванням пенсій, якщо ті продовжать відвідувати богослужіння.

За словами місцевого священника, офіційна церква, яку схвалив уряд, насправді поклоняється комуністичній партії й просуває свою ідеологію. Коментуючи тиск влади на католицькі церкви, він прирівняв приєднання до комуністичної партії з угодою з дияволом.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

{:uk}Угорський міністр визнала, що християнство служить опорою сім'ї та нації{:}{:ru}Венгерский министр признала, что христианство служит опорой семьи и нации{:}

Наступна Стаття

Нові правила YouTube: які відео заборонять?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *