СвітХристиянські новини

У Китаї влада змусила церква замінити назву на комуністичне гасло

Китайська влада змусила церкву замінити свою назву на комуністичне гасло. В кінці листопада чиновники наказали християнській громаді в провінції Цзянси зафарбувати назву церкви й написати на його місці гасло «Ідіть за партією, коріться партії та будьте вдячні партії»,

Джерело: www.slovoproslovo.info з посиланням на фонд Варнава.

Католицька церква «The True and Original Source of the Universe» відкрилася в цьому році. На будівництво пішло понад один мільйон юанів (понад 140 тисяч доларів), які віруючі зібрали самостійно.
Раніше у вересні влада наказала християнам замінити картини з біблійними персонажами на портрет голови КНР Сі Цзіньпіна.

В інших районах провінції Цзянси уряд загрожує літнім членам підпільної домашньої церкви скасуванням пенсій, якщо ті продовжать відвідувати богослужіння.

За словами місцевого священника, офіційна церква, яку схвалив уряд, насправді поклоняється комуністичній партії й просуває свою ідеологію. Коментуючи тиск влади на католицькі церкви, він прирівняв приєднання до комуністичної партії з угодою з дияволом.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button