СвітХристиянські новини

Угорський міністр визнала, що християнство служить опорою сім’ї та нації

Угорський міністр визнала, що християнство служить опорою сім’ї та нації, але зараз її християнська ідентичність під загрозою, і в країні вживаються термінові заходи з підтримки сім’ї, культури, духовності та народжуваності.

Джерело: www.slovoproslovo.info з посиланням на CNA.

Каталін Новак – Угорський міністр у справах сім’ї, зазначила в інтерв’ю CNA, що Угорщина усіма заходами захищає сім’ю та сімейні цінності в умовах, коли на карту поставлена ​​християнська ідентичність нації.
«Якщо ми відмовимося від нашого християнства, ми втратимо свою національну ідентичність як угорці і європейці» – зазначила Новак, виступаючи на другій щорічній конференції з сімейної політики на Капітолійському пагорбі у Вашингтоні за участю делегатів Угорщини, Бразилії, офіційних осіб адміністрації Трампа, членів Конгресу і представників неурядових організацій.

Угорщина зміцнює свою християнську ідентичність, надаючи допомогу переслідуваним християнам в інших країнах. Так, в Іраку уряд допомагає переселенцям, рятується від геноциду християн, в рамках своєї програми «Допомога Угорщини» на суму понад 3 мільйони доларів.

«Ми несемо відповідальність за допомогу нашим братам і сестрам у Христі, що страждають від гонінь в будь-якій точці світу, – підкреслила Новак. – Ми ефективніше неповоротких міжнародних організацій з їх роздутою адміністрацією і непомірними накладними витратами. Ми надаємо пряму допомогу конкретним біженцям».

Країна захищає і право на життя з моменту зачаття, а тому рівень абортів знаходиться на найнижчому рівні в ЄС. Це досягається, зокрема, тим, що жінка отримує право на сімейну допомогу вже до другого триместру вагітності. Проводиться політика заохочення «сприятливих для сім’ї робочих місць».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

4 Коментарів

 1. Я мрію і молю Господа про той благословенний і благодатний час, коли подібні – з аналогічним світоглядом і практичною діяльністю – міністри та парламентарі та, загалом, глава держави та його оточення, увесь Кабмін і парламент (як такий), а також місцеві органи влади, з’являться і у нас, в Україні! :)
  Звичайно, та гостра суперечка поміж Угорщиною і Україною щодо мови навчання у школах дітей угорської меншини на Закарпатті має, зрештою, бути врегульована. Обидві сторони тут, як виглядає, мають шукати взаємоприйнятний компроміс.

 2. Р. S. А отут, за цим посиланням, можна (і навіть варто!) ознайомитися з вельми цікавим і обнадійливим пророцтвом щодо досить недалекого – і дуже благословенного й благодатного – майбутнього, що його Божий Промисел визначив і приготував для України:
  https://www.imbf.org/prorochestva/charli-shamp-prorocheskoe-slovo-dlya-naroda-ukrainy.html
  І, як виглядає, ця – якісно, духовно й ментально – кардинально нова влада в нашій незалежній державі, очолювана богонатхненною жінкою-християнкою (в дусі Іаїлі з книги Суддів), судячи з усього, має прийти вже буквально за кілька років, заступивши чинну – секулярно-ліволіберальну Зе-політкоманду “слуг народу”. :) І яка, ця остання, дуже схоже, є суто тимчасово-перехідною: як своєрідний місток-трамплін для успішного здійснення всього того, що читаємо в цьому пророцтві.
  Й тому молімося й благаймо всемогутнього й милостивого Христа про – неодмінне й безумовне – настання такого часу і таких суттєвих змін для нашої Батьківщини та її народу! Амінь. :)

 3. Крім того, маємо також іще й ось таке пророче видіння місіонера-католика з Британії стосовно того, що наразі Ісус збирає в Україні Свою Армію. Себто для походу на Захід, в Європу.
  Й, зокрема, проти тамтешнього – надзвичайного нині засилля (і ледь не диктаторського всевладдя) ЛГБТ-“культури”, за врятування і збереження християнської цивілізації:
  https://crs-center.org/ya-stoyav-tut-v-ukrayini-tut-v-ukrayini-ya-zbirayu-armiyu-proroche-vidinnya-misionera-z-velikobritaniyi/

 4. Як згодом виявилося, а надто після 24 лютого 2022 р., така постава угорської влади радше була і є, по суті, фарисейською!
  Направду в Будапешті геть забули про повоєнне панування в країні прорадянського комуністичного рнжиму! А особливо – про криваве придушення Радянською армією угорської антикомуністичної революції восени 1956 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!