Домашня » Новини » Угорський міністр визнала, що християнство служить опорою сім’ї та нації

Угорський міністр визнала, що християнство служить опорою сім’ї та нації

32
Поширень
Pinterest WhatsApp

Угорський міністр визнала, що християнство служить опорою сім’ї та нації, але зараз її християнська ідентичність під загрозою, і в країні вживаються термінові заходи з підтримки сім’ї, культури, духовності та народжуваності повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на CNA.

Каталін Новак – Угорський міністр у справах сім’ї, зазначила в інтерв’ю CNA, що Угорщина усіма заходами захищає сім’ю та сімейні цінності в умовах, коли на карту поставлена ​​християнська ідентичність нації.

«Якщо ми відмовимося від нашого християнства, ми втратимо свою національну ідентичність як угорці і європейці» – зазначила Новак, виступаючи на другій щорічній конференції з сімейної політики на Капітолійському пагорбі у Вашингтоні за участю делегатів Угорщини, Бразилії, офіційних осіб адміністрації Трампа, членів Конгресу і представників неурядових організацій.

Угорщина зміцнює свою християнську ідентичність, надаючи допомогу переслідуваним християнам в інших країнах. Так, в Іраку уряд допомагає переселенцям, рятується від геноциду християн, в рамках своєї програми «Допомога Угорщини» на суму понад 3 мільйони доларів.

«Ми несемо відповідальність за допомогу нашим братам і сестрам у Христі, що страждають від гонінь в будь-якій точці світу, – підкреслила Новак. – Ми ефективніше неповоротких міжнародних організацій з їх роздутою адміністрацією і непомірними накладними витратами. Ми надаємо пряму допомогу конкретним біженцям».

Країна захищає і право на життя з моменту зачаття, а тому рівень абортів знаходиться на найнижчому рівні в ЄС. Це досягається, зокрема, тим, що жінка отримує право на сімейну допомогу вже до другого триместру вагітності. Проводиться політика заохочення «сприятливих для сім’ї робочих місць».

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Як документувати релігійні переслідування в Криму та на Донбасі

Наступна Стаття

{:uk}У Китаї влада змусила церква замінити назву на комуністичне гасло{:}{:ru}В Китае власть заставила церковь заменить название на коммунистический лозунг{:}

3 коментарі

 1. Лев
  12.12.2019 в 07:29 — Відповіcти

  Я мрію і молю Господа про той благословенний і благодатний час, коли подібні – з аналогічним світоглядом і практичною діяльністю – міністри та парламентарі та, загалом, глава держави та його оточення, увесь Кабмін і парламент (як такий), а також місцеві органи влади, з’являться і у нас, в Україні! 🙂
  Звичайно, та гостра суперечка поміж Угорщиною і Україною щодо мови навчання у школах дітей угорської меншини на Закарпатті має, зрештою, бути врегульована. Обидві сторони тут, як виглядає, мають шукати взаємоприйнятний компроміс.

 2. Лев
  12.12.2019 в 09:27 — Відповіcти

  Р. S. А отут, за цим посиланням, можна (і навіть варто!) ознайомитися з вельми цікавим і обнадійливим пророцтвом щодо досить недалекого – і дуже благословенного й благодатного – майбутнього, що його Божий Промисел визначив і приготував для України:
  https://www.imbf.org/prorochestva/charli-shamp-prorocheskoe-slovo-dlya-naroda-ukrainy.html
  І, як виглядає, ця – якісно, духовно й ментально – кардинально нова влада в нашій незалежній державі, очолювана богонатхненною жінкою-християнкою (в дусі Іаїлі з книги Суддів), судячи з усього, має прийти вже буквально за кілька років, заступивши чинну – секулярно-ліволіберальну Зе-політкоманду “слуг народу”. 🙂 І яка, ця остання, дуже схоже, є суто тимчасово-перехідною: як своєрідний місток-трамплін для успішного здійснення всього того, що читаємо в цьому пророцтві.
  Й тому молімося й благаймо всемогутнього й милостивого Христа про – неодмінне й безумовне – настання такого часу і таких суттєвих змін для нашої Батьківщини та її народу! Амінь. 🙂

 3. Лев
  12.12.2019 в 09:40 — Відповіcти

  Крім того, маємо також іще й ось таке пророче видіння місіонера-католика з Британії стосовно того, що наразі Ісус збирає в Україні Свою Армію. Себто для походу на Захід, в Європу.
  Й, зокрема, проти тамтешнього – надзвичайного нині засилля (і ледь не диктаторського всевладдя) ЛГБТ-“культури”, за врятування і збереження християнської цивілізації:
  https://crs-center.org/ya-stoyav-tut-v-ukrayini-tut-v-ukrayini-ya-zbirayu-armiyu-proroche-vidinnya-misionera-z-velikobritaniyi/

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *