Домашня » Без категорії » Нові правила YouTube: які відео заборонять?

Нові правила YouTube: які відео заборонять?

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

YouTube більше не дозволятиме публікувати відео, які “зловмисно когось ображають” за ознаками раси, гендерної приналежності чи сексуальної орієнтації. Глави соціальних медіа отримали владу  безпрецедентного масштабу. Однак люди, які стоять за цією політикою, далеко не об’єктивні, мають чітке та визначене бачення світу.

У рамках нової політики щодо утисків та домагань із платформи також видалятимуть “натяки на погрози насильством”.

У червні спалахнув скандал, коли відомий автор відео заявив, що він був об’єктом цькування з боку іншого популярного “ютубера”.

Тоді у YouTube заявили, що правила сайту порушені не були. Але зараз компанія видалила багато з тих відео, які були предметом суперечки.

“Навіть якщо окреме відео не перетинає межу, за допомогою нашої нової політики щодо утисків та домагань ми можемо враховувати модель поведінки під час ухвалення рішень”, – заявив ВВС Ніл Моган, керівник відділу контролю виробництва YouTube.

В результаті зміни політики компанія, яка належить Google, також розглядала можливість видалення кліпів президента Трампа, де він називав сенаторку-демократку Елізабет Воррен “Покахонтас”, глузуючи з її твердження про те, що її пращури належали до корінного населення Америки.

Однак у компанії дійшли висновку, що метою президента було скоріше залучитися прихильністю виборців, а не ображати опонентку у перегонах, і тому відео видаляти не стали.

Що змінилося у ​​політиці?

До впровадження змін на YouTube уже були заборонені відео, які:

  • містять явні погрози насильством
  • знущаються над зовнішністю
  • оприлюднюють особисту інформацію
  • заохочують утиски та домагання щодо окремої людини

Нова політика також забороняє:

  • “завуальовані” погрози насильством, на кшталт “краще стережіться”
  • імітацію насильства над людиною
  • зловмисні образи за ознакою раси, гендерної приналежності чи сексуальної орієнтації

У YouTube заявили, що нова політика стосуватиметься усіх — як політиків та популярних “ютуберів”, так і звичайних користувачів.

Авторам відео, які послідовно порушують правила, обмежать отримання прибутку від реклами, їхні відео можуть видалити, а канал — закрити.

У компанії кажуть, що у новій політиці будуть певні винятки — зокрема стосовно сатири, виступів стендап-коміків та музичних відео.

Глави соціальних медіа отримали владу  безпрецедентного масштабу. Однак люди, які стоять за цією політикою, далеко не об’єктивні, мають чітке та визначене бачення світу. Проблема полягає в тому, що і бачення, і спосіб їхньої роботи ґрунтуються на ідеях, які в ім’я “кращого завтра” можуть звернутися до найбільш кардинальних методів. Бо ці ідеї не ґрунтуються на зафіксованій та незмінній системі вищих цінностей, визначаючи певну поведінку як “завжди погану”. Бо якщо одна людина стоїть на шляху “світлого майбутнього”, що заважає нам її позбутися? Це неймовірно спокуслива пропозиція. І, схоже, представників світу соціальних медіа не бентежить, що боротьба за “чистий Інтернет” ведеться тоталітарними методами.

За матеріалами: bbc.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

{:uk}У Китаї влада змусила церква замінити назву на комуністичне гасло{:}{:ru}В Китае власть заставила церковь заменить название на коммунистический лозунг{:}

Наступна Стаття

Відбувся Другий Молитовний сніданок Східного регіону України

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *