СвітХристиянські новини

Християн в Китаї налічується близько 100 млн людей. Влада боїться, що вони створять опозицію

В Китаї швидко зростає християнство. Їх більше ніж членів Комуністичної партії Китаю (КПК). Християн налічується близько 100 млн людей. Вони потенційно можуть впливати на владу й уряд. Повідомляють Telegram-канал Церковь.Инфо та crs-center.org
Китайські християни стикаються з найжорстокішим переслідуванням за останні десятиліття, і для цього є причина. Християнство швидко зростає. Зараз християн в Китаї більше, ніж членів Комуністичної партії Китаю (КПК).
У країні з населенням  майже 1,4 млрд людей налічується близько 100 млн християн: як з лояльних китайських державних церков, так і вимушених існувати в підпіллі незалежних громад.

Владою це сприймається як проблема, тому що, якщо християни створять громадські інститути та організуються колективно в єдиний голос, вони потенційно можуть впливати на владу й уряд. Більшість китайських християн патріотичні й хочуть, щоб їх нація процвітала і ставала більш стабільною в міжнародному правовому полі.
Влада боїться і прагне розчавити будь-яке об’єднання громадянського суспільства – релігійне або інше – що може створити опозицію до влади.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button