Притчі

Так буде не завжди – притча

Це було за часів гонінь на християн. В одному селищі жила християнська сім’я. Батьку важко було прогодувати дружину та маленьких дітлахів, хоч він і працював, не покладаючи рук. Але всю свою журбу він поклав на Господа і вірив, що колись усе зміниться на краще. Якось, щоб і себе, і сім’ю свою підбадьорити, вигравіював батько на дощечці слова: «Так буде не завжди». І повісив напис на видному місці у домі.

Минули роки гонінь, і настав час добробуту та свободи. Виросли діти, з’явилися онуки. Зібралися вони за багато накритим столом у батьківському домі. Помолилися, подякувавши Господу за надіслані дари.
Старший син раптом помітив стару табличку.

– Давай знімемо, – каже батькові, – так не хочеться згадувати про ті важкі часи. Адже тепер усе позаду.

– Ні, діти мої, хай висить. Пам’ятайте, що і ТАК теж буде НЕ ЗАВЖДИ. І навчайте цього своїх дітей. Потрібно вміти за все дякувати Господу. Тяжкий час – дякую за випробування. Легко тобі живеться – дякую за достаток.

Читайте також:

Тільки той уміє бути вдячним, хто завжди пам’ятає про вічність.

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button