СвітХристиянські новини

На Філіппінах заморозили рахунки християнської організації і звинуватили у тероризмі

Філіппінський уряд заморозив банківські рахунки місцевої християнської організації, звинувативши співробітників в підтримці тероризму.

Рада по боротьбі з відмиванням грошей (AMLC) заморозила на 20 днів три рахунки місіонерської організації «Rural Missionaries of the Philippines» (RMP). Раніше в грудні AMLC зобов’язала банк надати дані про відповідні банківські рахунки й запропонувала подати клопотання до Апеляційного суду про продовження терміну до шести місяців,  повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на  The Christian Post.

Представники RMP назвали звинувачення уряду брехливими, додавши, що це «сильно ускладнює місію поширення Євангелія серед малозабезпеченого сільського населення країни».

«Ми заперечуємо причетність до фінансування тероризму, – йдеться в заяві. – Усі пожертви, які приходять в RMP, використовуються для реалізації проектів і програм допомоги нужденним».

У RMP, яка діє в країні з серпня 1969, додали, що чиновники неодноразово звинувачували їх у зв’язку з комуністичними повстанцями.

Нещодавно південному районі Філіппін уряд закрив школи, якими управляє християнська організація. Кілька високопоставлених членів RMP звинуватили в різних злочинах, включаючи лжесвідчення, підпал, викрадення і грабіж.

«Нас звинувачують у тому, що ми підтримуємо комуністичні та терористичні групи. Наші члени зазнавали переслідувань і погроз, через що деяким довелося переїхати », – повідомляється в заяві групи.

Попри переслідування, в групі заявили, що продовжать служити малозабезпеченим сільським жителям, щоб «всі змогли випробувати Боже співчуття і милосердя тут і зараз».

Раніше RMP відкрито критикувала президента Родріго Дутерте за його «війну з наркотиками», яка привела до загибелі понад 12 000 філіппінців. Тоді у 2016 році для того, щоб викорінити наркоманію, президент Дутерте надав поліції безпрецедентні повноваження, що дозволяють безкарно «вбивати всіх підозрюваних у вживанні й продажу наркотиків».

Представники організації звинуватили філіппінського лідера в тому, що він сприяє «поглибленню бідності та посилення насильства» в країні, у «використанні погроз та залякування та інших тактик для підриву демократії». В останні роки Президент Дутерте часто робив образливі оцінки на адресу Церкви, називав Бога «дурним», «йолопом», брав під сумнів авторитет Біблії й спонукав людей грабувати або вбивати священників.

Нагадаємо, що католицьку релігію сповідує близько 80% населення Філіппін, протестантів там близько 11%, мусульман – 5%, ще частина філіппінців дотримується традиційних вірувань.

Джерело: invictory.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!