Home»Новини»На Філіппінах заморозили рахунки християнської організації і звинуватили у тероризмі

На Філіппінах заморозили рахунки християнської організації і звинуватили у тероризмі

11
Поширень
Pinterest WhatsApp

Філіппінський уряд заморозив банківські рахунки місцевої християнської організації, звинувативши співробітників в підтримці тероризму.

Рада по боротьбі з відмиванням грошей (AMLC) заморозила на 20 днів три рахунки місіонерської організації «Rural Missionaries of the Philippines» (RMP). Раніше в грудні AMLC зобов’язала банк надати дані про відповідні банківські рахунки й запропонувала подати клопотання до Апеляційного суду про продовження терміну до шести місяців,  повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на  The Christian Post.

Представники RMP назвали звинувачення уряду брехливими, додавши, що це «сильно ускладнює місію поширення Євангелія серед малозабезпеченого сільського населення країни».

«Ми заперечуємо причетність до фінансування тероризму, – йдеться в заяві. – Усі пожертви, які приходять в RMP, використовуються для реалізації проектів і програм допомоги нужденним».

У RMP, яка діє в країні з серпня 1969, додали, що чиновники неодноразово звинувачували їх у зв’язку з комуністичними повстанцями.

Нещодавно південному районі Філіппін уряд закрив школи, якими управляє християнська організація. Кілька високопоставлених членів RMP звинуватили в різних злочинах, включаючи лжесвідчення, підпал, викрадення і грабіж.

«Нас звинувачують у тому, що ми підтримуємо комуністичні та терористичні групи. Наші члени зазнавали переслідувань і погроз, через що деяким довелося переїхати », – повідомляється в заяві групи.

Попри переслідування, в групі заявили, що продовжать служити малозабезпеченим сільським жителям, щоб «всі змогли випробувати Боже співчуття і милосердя тут і зараз».

Раніше RMP відкрито критикувала президента Родріго Дутерте за його «війну з наркотиками», яка привела до загибелі понад 12 000 філіппінців. Тоді у 2016 році для того, щоб викорінити наркоманію, президент Дутерте надав поліції безпрецедентні повноваження, що дозволяють безкарно «вбивати всіх підозрюваних у вживанні й продажу наркотиків».

Представники організації звинуватили філіппінського лідера в тому, що він сприяє «поглибленню бідності та посилення насильства» в країні, у «використанні погроз та залякування та інших тактик для підриву демократії». В останні роки Президент Дутерте часто робив образливі оцінки на адресу Церкви, називав Бога «дурним», «йолопом», брав під сумнів авторитет Біблії й спонукав людей грабувати або вбивати священників.

Нагадаємо, що католицьку релігію сповідує близько 80% населення Філіппін, протестантів там близько 11%, мусульман – 5%, ще частина філіппінців дотримується традиційних вірувань.

Джерело: invictory.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

Так... Але якщо Бог добрий, то чому...

Наступна Стаття

Поблизу Єрусалима виявлено розвалини храму "поза Законом"

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *