Економіка

Транспортний безвіз: Україна та ЄС підписали угоду про вантажні перевезення

Відтепер між Україною та Євросоюзом «транспортний безвіз». Відповідну угоду наша країна та ЄС підписали 29 червня у Ліоні, Франція. Про це повідомило Міністерства інфраструктури України.

Джерело: biz.nv.ua з посиланням на Facebook МІУ

Згідно з угодою про вантажні перевезення автомобільним транспортом, українським перевізникам не потрібно буде отримувати відповідні дозволи для двосторонніх і транзитних перевезень до країн ЄС. Водії зможуть уникнути зупинки експорту української продукції через автомобільні пункти пропуску.

Також передбачається спрощення визнання водійських документів. Тобто не потрібно буде мати міжнародне посвідчення.

Зазначається, що угода діятиме 1 рік із можливістю продовження. Вже з 29 червня 2022 року вона набула чинності. На постійній основі «транспортний безвіз» запрацює після завершення всіх ратифікаційних процедур.

Транспортний безвіз: Україна та ЄС підписали угоду про вантажні перевезення
Джерело: Facebook МІУ

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков наголосив, що Україна зробила ще один крок до членства в Євросоюзі.

Він подякував європейським партнерам за готовність оперативно приймати настільки важливі рішення.

За його словами, для української сторони така співпраця вкрай необхідна в умовах переорієнтації логістики на західні кордони.

Також повідомляється, що після 24 лютого була домовленість про тимчасове скасування дозволів на вантажні автоперевезення з 12 країнами ЄС.

Детальніше читайте за посиланням.

Нагадаємо, що Кабмін України прийняв рішення щодо спрощення ввезення гуманітарної допомоги з-за кордону. Відтепер потрібна лише декларація. Волонтери можуть просто вписати, що везуть, та їхати, аби допомогти людям. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button