Україна

Близько 3 млн українців повернулися додому з країн Євросоюзу

За даними Єврокомісії, близько 3 млн українців повернулося додому з Євросоюзу. Про це повідомила єврокомісарка з внутрішніх справ Йльва Йоганссон.

Джерело: lb.ua з посиланням на news.liga.net та Twitter EU2022_CZ

Як наголосила єврокомісарка, з 24 лютого до Євросоюзу в’їхало 6,7 млн українців. Повернулося додому з території ЄС приблизно 3 млн громадян України.

Водночас 3,7 млн українців подали заявку на тимчасовий захист, заявила Йльва Йоганссон та доповнила, що цифри не точні.

Вона уточнила, що зараз на у Євросоюзі перебувають 3,2-3,7 млн українців.

Також Йльва Йоганссон повідомила, що Чехія прийняла найбільше українців. Польща – на другому місці. На третьому – Естонія. Далі за кількістю Литва, Болгарія, Латвія.

Нагадаємо, що за словами голови правління громадянської мережі ОПОРА Ольги Айвазовської, понад мільйон українців пройшли «фільтраційні» табори російських військ на окупованих територіях України. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button