Мультимедія

Що таке віра? Тім Ма́кі

Про віру ми говоримо кожного разу, коли говоримо про Бога, християнство чи Біблію. Але що таке, властиво, є сама віра? Тут неможливо не згадати 11-й розділ послання до Євреїв. І саме його розбір майстерно здійснює Тім Ма́кі в черговому відео проєкту #Teobasilea, відповідаючи на це важливе запитання.

«У чому різниця між вірою та просто цікавою ідеєю, про яку ми роздумували? У тому, що ми після цього зробили… Віра та слухняність – це дві сторони однієї монети. Це не різні поняття. Віра не закінчується у нас в голові, а слухняність – не тільки дії. Віра – це дія, що почалася з роздумів, чи вірний Той, Хто закликає мене до дії. А якщо вірний – я дію у вірі. Оце і є здорова віра, побудована на Біблії», − Тім Ма́кі.

Ви можете підтримати цей проєкт:
✔️ підписавшись на YouTube-канал ☑️
✔️ натиснувши дзвіночок 🔔
✔️ поставивши вподобайку цьому відео 👍
✔️ написавши коментар під ним ✍️
✔️ поділившись ним із друзями ✉️

Дивіться також:

Підтримати переклад проповідей вашими донейтами можна тут:
👉 ПриватБанк 5168 7422 3782 7997 Тегза Ярослав Васильович «на переклад».
👉 PayPal: YAROSLAV TEHZA tvijdyvnyj@gmail.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button