Мультимедія

Знання в контексті духовного формування – Даллас Віллард

Ми живемо в часі, коли навколо нас коїться якесь божевілля. Чи можливо в такій ситуації думати й говорити про духовне життя? Хтось скаже, що зараз не до цього. Війна ж надворі. А можливо саме це і є той час, коли як ніколи потрібно шукати Бога, щоб не збожеволіти самому? Так, зараз не до святенництва, це точно. Але як щодо святості? Чи не потребуємо ми її в ці буремні дні більше, ніж будь-яким іншим разом? Не моралізму, а справжньої, щирої, живої святості.

Сьогодні, друзі, пропоную Вашій увазі переклад нової проповіді Далласа Вілларда про знання духовного життя. Одразу скажу, що йдеться не про якесь теоретичне розумування, а про знання в практичному сенсі, знання, на основі якого ми живемо своїм духовним життям, практикуючи Божу присутність у щоденній круговерті. Отож, користайте, збудовуйтесь, діліться! Підтримуйте український християнський YouTube-контент!

«Бог зустрічає нас, коли ми заходимо в глухий кут. Коли ми, діставшись туди, дійсно хочемо знати, то пізна‌ємо Його» – Даллас Віллард, Знання в контексті духовного формування.

Ви можете підтримати цей проєкт підписавшись на канал, поставивши вподобайку, натиснувши дзвіночок, поділившись цим відео з друзями.

Підтримати переклад проповідей вашими донейтами можна тут:
ПриватБанк 5168 7422 3782 7997 Тегза Ярослав Васильович «на переклад».
PayPal: YAROSLAV TEHZA tvijdyvnyj@gmail.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button