Домашня » Мультимедія » Христос під слідством – фільм

Христос під слідством – фільм

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

Художній фільм режисера Джона Ганна Христос під слідством – це яскрава, а головне, реальна історія того, як людина, яка намагалася всяко заперечити чиїсь переконання відносно Бога, стикається в лоб з явними фактами його існування.

Ця картина демонструє своєму глядачу показову історію про Божественний план, непередбачувані задуми Отця відносно кожної людини на землі.

А тепер трохи про сюжет

В центрі уваги Лі Стробел, відомий американський апологет і журналіст і його атеїстичне минуле. Він, в намаганнях довести своїй  дружині що вірить у Бога факт відсутності Його, кидається в справжню слідчу авантюру, захоплюючи до цього все більше і більше спеціалістів з різних наукових галузей.

Але трапляється те, чого Лі менше всього очікував. До кого з професорів він не звертався за підтвердженням своїх переконань, траплялося в точності навпаки. Історики, археологи, психологи, лікарі… До кого тільки не звертався Лі Стробел, щоб укріпити свої позиції. Але жоден науковий співробітник не зміг йому в цьому допомогти.

Більше християнських фільмів:

Що буде далі з Лі Стробелом? Куди його приведе пристрасть довести свою атеїстичну позицію навколишньому світу? Дізнайтеся, переглянувши фільм Христос під слідством на нашому сайті.

 

 

Попередня Стаття

Короткометражний фільм "Бути"

Наступна Стаття

У захопленому молитовному домі окупаційна влада відкрила відділ РАГС

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *