Мультимедія

Христос під слідством – фільм

Художній фільм режисера Джона Ганна Христос під слідством – це яскрава, а головне, реальна історія того, як людина, яка намагалася всяко заперечити чиїсь переконання відносно Бога, стикається в лоб з явними фактами його існування.
Ця картина демонструє своєму глядачу показову історію про Божественний план, непередбачувані задуми Отця відносно кожної людини на землі.

А тепер трохи про сюжет

В центрі уваги Лі Стробел, відомий американський апологет і журналіст і його атеїстичне минуле. Він, в намаганнях довести своїй  дружині що вірить у Бога факт відсутності Його, кидається в справжню слідчу авантюру, захоплюючи до цього все більше і більше спеціалістів з різних наукових галузей.
Але трапляється те, чого Лі менше всього очікував. До кого з професорів він не звертався за підтвердженням своїх переконань, траплялося в точності навпаки. Історики, археологи, психологи, лікарі… До кого тільки не звертався Лі Стробел, щоб укріпити свої позиції. Але жоден науковий співробітник не зміг йому в цьому допомогти.

Більше християнських фільмів:

Що буде далі з Лі Стробелом? Куди його приведе пристрасть довести свою атеїстичну позицію навколишньому світу? Дізнайтеся, переглянувши фільм Христос під слідством на нашому сайті.
 
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button