РелігіяХристиянські новини

Пандемія серйозно вплинула на поширення Біблії у світі

Після того, як кількість розповсюджувачів було різко скорочено, багато офісів Біблійних товариств зазнали труднощів, скасовано багато проектів, розповсюдження Біблії обмежено.

Джерело: adventist.ua

Згідно з нещодавнім звітом Об’єднаного біблійного товариства (UBS), у 2020 році пандемія коронавірусу дуже вплинула на поширення Біблії у всьому світі. В оприлюдненій інформації повідомляється, що у 2020 році було розповсюджено лише 30 мільйонів повних Біблій, і це на чверть менше, ніж у 2019-му.

Хорст Шойренбранд, голова глобального відділення Німецького біблійного товариства сказав, що пандемія COVID-19 серйозно обмежила роботу багатьох біблійних товариств. Він також пояснив, що багато проектів і заходів довелося скасувати через обмеження доступу. Крім того, виробництво та постачання Біблій було тимчасово обмежено.

Згідно зі звітом про розповсюдження Писання, крім розповсюдження 30 мільйонів повних примірників у 2020 році, розповсюдження Нового Завіту та інших видань було значно скорочено також. Наприклад, у 2020 році було розповсюджено лише 5 мільйонів Нових Заповітів проти 15 мільйонів у 2019 році.

Крім того, у цьому ж документі зазначено, що тираж Біблійних видань скоротився з 261 млн примірників у 2019 році до 155 млн примірників у перший рік пандемії. Загалом у 2020 році було розповсюджено 191 мільйон біблійних праць, що приблизно на 125 мільйонів менше, ніж за рік до пандемії.

Згідно з доповіддю, у перший рік пандемії цифрова версія Біблії представляла все більшу частку продажів і розповсюдження. У 2020 році 38 %, або більше ніж третина, буде завантажена в цифровому вигляді. У порівнянні з минулим роком, кількість Біблій, виданих комп’ютерам, планшетам та смартфонам, зросла більш ніж удвічі. Найчастіше Бразилія завантажує Біблію, після неї США, Мексика, Колумбія та Філіппіни.

Читайте також:

Шойренбранд сказав, що глобальні дані відображають серйозну кризу у багатьох біблійних товариствах під час пандемії. Із 160 біблійних товариств, які існують сьогодні, 88 під загрозою закриття під час пандемії. Лише Міжнародний фонд солідарності у розмірі 4,1 мільйона доларів може забезпечити їх подальше існування.

Щорічний звіт про розповсюдження Біблії враховує лише дані видавців та організацій, які є є членами Об’єднаного біблійного товариства, що складає міжнародну асоціацію зі 160 національних біблійних товариств. Такі біблійні товариства діють у 184 країнах. У Німеччині пожертви на цю міжнародну роботу збирає всесвітнє відділення Німецького Біблійного Товариства.

Підтримайте наше виданняПідтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button