Домашня»Новини»Через коронавірус кількість запитів про віру, Бога і Біблію збільшилася в рази

Через коронавірус кількість запитів про віру, Бога і Біблію збільшилася в рази

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

У Міжнародному християнському медіа служінні заявили про те, що все більше людей ставлять питання про віру, Бога і Біблію через епідемію коронавірусу.

Керівники організації Global Media Outreach (GMO), яка спеціалізується на онлайн євангелізмі, розповіли про те, як вони служать людям по всьому світу, не виходячи з дому, повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на  The Christian Post.

Засновник і голова Уолт Вілсон назвав страх природною реакцією на подібну ситуацію, з яко. ніхто раніше не стикався, і додав, що мільйони людей сьогодні відкриті для розмов про віру.

«У 97% населення світу є доступ до інтернету, – сказав президент GMO Джефф Гоулер. – Це означає, що буквально будь-яка людина на планеті може почути Добру Новину. Ми намагаємося досягти цю величезну аудиторію. Люди ставлять різні питання, і ми пропонуємо їм відповіді з точки зору Біблії».

Як відзначили керівники, з поширенням COVID-19 все більше людей стали шукати інформацію про Бога, віру і Біблію. Кількість запитів збільшилася з 350 000 осіб в день до більш ніж 500 000.

«Нам не потрібно виходити на вулицю і намагатися розповісти людям про Бога, – зазначив директор Джон Томпсон. – Люди приходять до нас і кажуть, що їм страшно, вони не знають що робити, їх лякає можливе банкрутство. Коли людям боляче, ми даємо їм надію і підбадьорення».

Організація GMO заснована в 2004 році, за цей період понад 2 млрд людей по всьому світу почули Добру Новину завдяки інтернет-служінню, понад 60 000 прийняли Ісуса Христа.

В організації задіяні 3500 волонтерів, які говорять на 50 мовах, які відповідають на питання і моляться за людей в режимі онлайн. Завдяки дотриманню анонімності до них звертаються люди з країн, де віруючі зазнають переслідувань, таких як Китай і Індія.

Джерело: invictory.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

В Україні станом на ранок 26 березня зафіксовано 156 випадків Covid-19

Наступна стаття

Якщо вам страшно. У вільному доступі книга: "Перемога над смертю"

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *