Християнські новини

Кожні 5 хвилин на Близькому Сході вмирає християнин

«Кожні 5 хвилин на Близькому Сході вмирає християнин, і світові лідери про це знають», – заявив грецький православний священик Гавриїл Надаф, який проживає в Назареті. «Я провів роки, кричачи про це! Близький Схід витісняє християн, хоч саме там народилось християнство», – цитує Надафа Іспанська aciprensa.

«Те, що відбувається на Близькому Сході – це геноцид. Це відбувається сьогодні і в даний момент», заявив отець Гавриїл. Він вважає, що християнські лідери мають скласти і підписати чітку заяву з акцентом на геноцид. Священик наголошує, що в даний час «недостатньо зусиль для захисту християн на Близькому Сході.

Більше про переслідування на Близькому Сході:

Єдиним виключенням є Ізраїль, де християни, не дивлячись на те, що є меншістю, можуть жити безпечно.
Населення Ізраїлю дуже різноманітне. В ньому проживає біля 7 млн. юдеїв, 1,3 млн. мусульман і 160 тис. християн різних конфесій. Ця країна є прикладом, того, що мирне співіснування різних релігій можливе.

http://mirvam.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button