війна

Наразі невідома точна кількість вбитих і депортованих російськими загарбниками українських дітей – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що наразі невідома точна кількість вбитих і депортованих військами РФ українських дітей. Про це він сказав під час онлайн-зустрічі з університетською спільнотою США.

Джерело: ukrinform.ua

Президент зазначив, що відомо про загибель майже 300 дітей на раніше окупованих територіях України внаслідок обстрілів, бомбардувань та катувань з боку російських загарбників. Однак тільки після деокупації українських територій, які нині тимчасово захоплені, наша держава зможе зрозуміти, скільки загинуло людей, зокрема дітей.

До того ж близько 500 тисяч громадян України примусово депортували з окупованих українських територій до Росії.

Дорослих і дітей розділяли, каже Зеленський. Дітей відправляли у різні сім’ї або в дитячі будинки, інтернати. Це трагедія для України. При цьому у депортованих забирали документи. Зокрема вилучали паспорти й міняли їх на російські.

Глава держави зауважив, що українська сторона не знає точну кількість депортованих людей, зокрема дітей, та не має інформації про стан українців.

Також він наголосив на необхідності розслідування кожного випадку насильної депортації українців та подякував усім державам, які забезпечують освіту українським дітям із родин вимушених переселенців.

Зеленський сподівається, що після закінчення війни багато української молоді, які залишили Україну через бойові дії, повернуться на батьківщину.

За словами Президента, без науки, освіти й студентства буде стагнація у державі. Навіть весь оптимізм після перемоги піде в нікуди, тому що без потужної сили молодих людей, без цієї енергетики та енергії неможливо нічого побудувати.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button