Християнські новини

Гендер не пройде! Депутати в Раді відстояли християнські цінності

Сьогодні в  Верховній Раді відбулась справжня духовна битва. Розглядалися аж 3 нормативних акти, через які була спроба  ввести в українське законодавство термінологію «сексуальної орієнтації», відкривши  таким чином простір для легалізації ініціатив ЛГБТ-спільноти. Серед них законопроекти № 5294 та № 4952, що пов’язані з ратифікацією Конвенції  Ради Європи про запобігання насильства стосовно жінок та домашнього насильства.

В них зазначалось, що підставою заборони дискримінації може бути «гендер, сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність». Також в законопроектах  відбулася  підміна поняття гендерної рівності : замість рівних прав жінок та чоловіків – рівні права тим, хто асоціює себе з чоловічою або жіночою статтю. У такому формулюванні гендер став тотожним до  трансгендерів, транссексуалів та інших секс-меншин.

Проти таких положень в законах виступив народний депутат та голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян:

«Вони є небезпечними, бо суперечать традиційним християнським засадам. Поняття «гендер» за цим проектом набуло  такого змісту, якого немає в нашому консервативному законодавстві. Таким чином заборона дискримінації за гендером перетворилася на повну легалізацію сексуальних збочень»,

– сказав він. На його думку, закон про боротьбу з домашнім насильством вкрай важливий. Але без цих окремих пунктів:

«Ми повинні пропагувати духовні, сімейні та християнські цінності. А положення про гендерну ідентичність та сексуальну орієнтацію їм суперечать»,

-підсумував Павло.

Після довгих баталій в залі парламенту депутати ухвалили рішення- вилучити з обох законів поняття «гендеру» та сексуальної орієнтації. При цьому чи не вперше це було зроблено в залі під час першого читання!

Більше про християнські цінності:

Сьогодні Господь переміг, а разом з ним і всі християни. Але головна битва ще попереду. Тож продовжуємо молитися, щоб парламентарі й надалі захищали духовні цінності  і, щоб напередодні  визначної для всього християнського світу  події – 500-річчя Реформації – ми ще більше відчували  Божу підтримку.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button