Християнські новини

25 країн, найбільш небезпечних для християн

Британська газета «Гардіан» опублікувала список з 25 країн, у яких переслідують християн. Список очолює Північна Корея. З 25,2 млн. жителів країни, за даними газети, християнство сповідують 300000 людей, тобто 1,2% населення. Влада КНДР вороже ставиться до релігії, і багато віруючих знаходяться у в’язницях, їх катують і страчують.

Наступною є Сомалі, на 11,2 млн. жителів налічується кілька сотень християн. Ісламське угрупування заявило про намір повної зачистки від християнської присутності.

Більше про переслідування християн:

Третє місце має Ірак. Християн тут менше 1%. Значну частину території контролює ІД, змушуючи християн приймати іслам, або платити данину. Багатьох просто вбивають, поширюючи відео з пропагандистською метою.
Далі йдуть Сирія, Афганістан, Судан, Іран, Пакистан, Нігерія, Еритрея, Саудівська Аравія, Лівія, Йемен, Узбекистан, В’єтнам, Кенія, Туркменістан, Індія, Єгипет, М’янма.

http://mirvam.org/

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button