Християнські новини

Українське Біблійне товариство на другому місці по розповсюдженню Біблії

17 грудня 2014 року відбулося засідання центрального правління Українського Біблійного Товариства, що проходило у м. Києві.

Присутні вислухали звіти про роботу керівництва УБТ за 2014 рік. Понад 240 тисяч Біблій, Євангелій та іншої духовної літератури було розповсюджено в Україні, а у світі всього – 118 мільйонів Біблій.

Приємно було почути, що Українське Біблійне товариство займає друге місце у світі (перше – Бразилія) по розповсюдженню Святого Письма. На прохання Світового Біблійного товариства (UBS) члени УБТ допомагали утворенню Біблійного товариства в Узбекистані, Азербайджані та в деяких країнах Східної Європи.

Більше про Українське Біблійне Товариство:

Робота правління пройшла у дружній братерській атмосфері, а також з усвідомленням того, що тільки Слово Боже може змінити серце людини. Є велике бажання і надалі докладати зусиль, щоб свята Євангелія мала потужний вплив на свідомість українського народу.

blag.org.ua/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button