РелігіяХристиянські новини

«Викорінення інших форм віросповідання, крім православного» – що відбувається в Донецькій і Луганській областях?

На тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей окупаційні адміністрації Російської Федерації систематично реалізують та фінансують заходи з посилення мілітаризації дітей, а також провадять політику, спрямовану на викорінення будь-яких форм віросповідання, окрім православного, що підпорядковується Московському патріархату. Повідомляє УКРІНФОРМ.
Про це заявила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова під час онлайн-презентації Моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні нової доповіді щодо ситуації з правами людини в Україні за період з 16 лютого по 31 липня 2020 року.

«Окупаційні адміністрації Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей систематично реалізують та фінансують заходи з посилення мілітаризації дітей. Так званий десантно-патріотичний клуб «Барс» здійснює військове виховання дітей та молоді у віці від 5 до 20 років на тимчасово окупованій території Луганської області. У червні-липні відбулися перша та друга зміни військово-патріотичних «Георгиевских сборов», – заявила Денісова.

Уповноважена уточнила, що це питання підіймалося нею під час зустрічі із заступником генерального прокурора Гюндузом Мамедовим, за результатами якої було досягнуто домовленості про обмін інформацією про факти порушень прав людини.

Крім того, представники окупаційних адміністрацій РФ в ОРЛО заборонили школярам носити релігійний одяг та релігійні атрибути.

«Таким чином, здійснюються заходи, спрямовані на викорінення інших форм віросповідання, крім православного, звичайно ж, Московського патріархату, що є порушенням права на вільне віросповідання. У місцях позбавлення волі на територіях тимчасово окупованої Луганської області забороняється віросповідання інших релігій та деномінацій, зокрема ісламу та Свідків Єгови, так само як і в Автономній Республіці Крим», – зазначила Денісова.

Омбудсмен також повідомила, що окупаційними адміністраціями РФ в ОРДЛО вживаються заходи щодо викорінення в школах української мови.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!