СвітХристиянські новини

Для домашніх церков Китаю християни передали 4000 наборів «Недільної школи в коробці»

Представник організації «Голос мучеників-Корея» д-ра Хен Сук Фолі розповіла, що у 2020 році домашнім церквам по всьому Китаю були розподілені 4000 наборів «Недільної школи в коробці». Повідомляє invictory.com. з посиланням на «Голос мучеників-Корея».
Представник Фолі заявила:

«Кожен набір «Недільної школи в коробці» містить дитячу Біблію, відеоплеєр і різні цифрові матеріали для навчальної програми. Набір складеної таким чином, щоб дорослий з будь-яким рівнем освіти міг використовувати її для вивчення з дитиною Старого і Нового Заповітів.
Концепція «Недільної школи в коробці» була запропонована керівниками церков Китаю. Вони сказали нам, що найбільша загроза для китайської церкви – це зусилля уряду, спрямовані на те, щоб церкви або батьки не могли дати дітям християнське навчання і виховання. Таким чином, ці керівники розробили проєкт, для здійснення якого необхідно було придбати легальну християнську літературу, доступну в різних регіонах Китаю, укомплектувати в набори, а потім поширювати через підпільну мережу, передаючи набори батькам-християнам для навчання своїх дітей».

Фолі заявила, що роль «Голосу мучеників-Корея» в проєкті полягала в матеріальному забезпеченні 5000 комплектів «Недільної школи в коробці», які запросили керівники церков Китаю, щоб роздати їх сім’ям в 2020 році.

Організація виконує свою частину роботи залучаючи людей, готових надавати пожертви, партнерські організації та сестринські місії «Голосу мучеників» по всьому світу. Вартість одного набору становить 75 000 KRW (близько 64 $) і розрахована в середньому на навчання семи дітей.
Представник Фолі говорить, що залишилося зібрати кошти на 60 комплектів з 5000, які ми взяли на себе зобов’язання профінансувати.
За словами представника Фолі, зібрані кошти перераховувалися в Китай якомога швидше, що дозволило розподілити більше 4000 комплектів на цей момент навіть в умовах пандемії.

«Взагалі немає центрального координаційного пункту, і багато співробітників по закупках, збірці і розподілу працюють незалежно один від одного, не знаючи один одного і перебуваючи в різних точках Китаю. Таким чином, навіть якщо одна частина роботи мережі буде порушена, інші зможуть продовжити роботу без труднощів. Така стратегія дозволила здійснити масштабний розподіл навіть під час коронавірусу, деякі комплекти були доставлені сім’ям з дуже віддалених районів Китаю, що робить цей проєкт унікальним і особливим» – повідомила Фолі.

Представник Фолі говорить, що організація продовжує отримувати листи подяки від сімей, які отримали комплекти. Ось деякі з них:
«Ми отримали відеоплеєр, і ми дорожимо любов’ю наших братів і сестер! Наше духовне життя, завдяки плейеру, збагачується і оновлюється» – брат * * * * * *, провінція Юньнань.
«Дякую за вашу щедру допомогу і дякуємо нашому Господу за те, що Він дав нам ці подарунки через вас. Ми ще раз відчули любов від вас і від Бога. Ми будемо добре використовувати подарунки, щоб вони стали каналами для благословення інших» – брат * * * * * *, провінція Шаньсі.
«Ми отримали ваше пожертвування любові, і ми вам дуже вдячні за це. Нехай благословить вас Господь! Ми подбаємо про ваші подарунки і будемо добре використовувати їх в нашому євангельському служінні. Будь ласка, також моліться за нас. Спасибі. Так буде з вами Божа благодать» – старійшина * * * * *, Внутрішня Монголія (автономний район в Китаї).
«Хоча ми не знаємо один одного, але ми тісно поєднані любов’ю Христа, бувши Одним Тілом. Комплекти були отримані і роздані в руки як літніх неписьменних, так і маленьких дітей християн. Це так прекрасно – посилати їм інструменти, щоб вони могли більше слухати Євангеліє, щоб це принесло їм рясні духовні благословення! Так пам’ятає Господь вашу любов і нехай ваші люблячі серця надихають людей любити Господа більше, щоб наш Спаситель Господь Ісус Христос міг отримати всю славу і хвалу!» – брат * * *, провінція Шеньсі.
Представник Фолі просить молитися про духовне зростання кожної дитини, яка вже отримала комплект, а також про захист тих, хто буде роздавати комплекти, які залишилися.

«Будинок – це те місце, де відбувається головна битва за віру в будь-якій країні та кожному поколінні віруючих. – Заявила представник Фолі. – Якщо віруючі батьки не матимуть комплексних і ефективних засобів для виховання своїх дітей у вірі, ці діти стануть в перші ряди гонителів церкви в найближчі кілька років».

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button