Світ

В Уганді пастора облили кислотою після проповіді

Пастор майже повністю втратив зір після того, як мусульманські екстремісти заманили його в засідку в столиці Уганди й облили кислотою, повідомляють джерела.

Джерело: christianpost.com

Пастор Френк Мутабаазі з Мбарари бачить лише одним оком, йому важко їсти та розмовляти через опіки, отримані в результаті нападу з кислотою 22 грудня в Кампалі. У нього також серйозно обгоріло плече, і він не може спати без знеболювальних.

За його словами, після того, як пастор проповідував на вечірньому богослужінні в церкві в районі Касубі в Кампалі, мусульманський екстреміст, який видавав себе за члена громади, привітав його, похвалив за «чудову проповідь» і попросив підвезти його в район Бусега на заході Кампали. Збираючись повернутися до свого будинку в Мбарарі, що знаходився майже за п’ять годин їзди, пастор погодився підвезти його і вирушив на північну об’їзну дорогу Кампала-Північна.

«На шляху до головної дороги пан зробив кілька телефонних дзвінків», − сказав пастор Мутабаазі в інтерв’ю Morning Star News, насилу вимовляючи слова через опіки на губах.

Підійшовши до кільцевої розв’язки, чоловік сказав, що хоче вийти, розповів пастор Мутабаазі. Пастор сказав йому, що до місця призначення ще далеко, але чоловік відповів, що спочатку хоче відвідати друга.

«Коли він вийшов з машини, з’явилися троє чоловіків, одягнених в ісламський одяг, які дістали пляшку і почали бризкати на мене через вікно, кричати й говорити, що я ворог їхньої релігії, а також обманщик, який не гідний жити, − розповів пастор Мутабаазі. − З того часу я не знав, що сталося, і лише через п’ять годин опинився в найближчій клініці в Намунгоні».

За його словами, він отримав кілька погроз на свій телефон з вимогою припинити євангелізаційні заходи в Масаці і Камбалі в центральній Уганді, Мбале і Паллісі на сході й в субрегіоні Західного Нілу в північно-західній частині країни. В одному з текстових повідомлень говорилося: «Ми спостерігали за вашою злою діяльністю по наверненню наших членів в християнство. Нехай буде тобі відомо, що твоє життя в небезпеці».

Пастор сказав, що він вживав багато заходів обережності, але ніколи не очікував, що мусульманин відвідає церковну службу під виглядом християнина.

Пастор Мутабаазі, який все ще намагається оговтатися, не зміг навіть подумати про те, щоб подати заяву в поліцію.

Читайте також:

Цей напад став одним із багатьох випадків переслідування християн в Уганді, задокументованих Morning Star News.

Конституція Уганди та інші закони передбачають свободу віросповідання, включаючи право на поширення своєї віри й перехід з однієї віри в іншу. Мусульмани складають не більше 12 % населення Уганди, з високою концентрацією в східних районах країни.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button