Протестанти

Пастор та місіонер Тарас Сень, який став відповіддю на біль війни, був відзначений у Рівному

Тарас Сень з початком війни на Донбасі разом з друзями-волонтерами із різних регіонів України відгукнувся на кричущу потребу постраждалих від війни у 2014 році, рятуючи людей від голодної смерті.

Джерело: Пресцентр місії «Христос є відповідь»

«У місцевого населення на окупованій території почалася криза, тому що перестали виплачувати пенсії та зарплати. Також територію блокували: доставити гуманітарну допомогу було складно. Люди голодували. Іноді 80-літні бабусі накладали на себе руки через нестачу їжі. Тоді я жив між західною і східною Україною: три тижні проводив на Луганщині, організовуючи благодійні та духовні заходи, а три тижні разом з сім’єю − на західній Україні, шукаючи ресурси для допомоги нужденним. Тоді за рік на Донбасі ми роздали 150 тонн харчових продуктів, тисячу продуктових наборів отримали інваліди. Багато людей навернулися до Бога».

Пастор та місіонер Тарас Сень, який став відповіддю на біль війни, був відзначений у Рівному

До першого вторгнення російських військ на схід України Тарас Сень разом з сім’єю служив місіонером та пастором церкви у Луганській області з початку 2000-х років.

З командою волонтерів з різних областей України він проводив вуличні євангелізації, допомагав нужденним, випускав настінні календарі для Благовістя та шкільні зошити з молитвою. Друком вийшов перший наклад всеукраїнської євангелізаційної газети «Христос є відповідь». Тарас Сень читав біблійні лекції у навчальних закладах і містах Луганської області та записував християнські телепрограми на місцевому каналі.

На початку бойових дій у 2014 році сім’я Сеня переїхала на захід України, а він залишився служити постраждалим від війни та продовжував нести Благу Звістку.

У 2015 році потрапив у полон до бойовиків так званої ЛНР, переживши знущання та приниження, але з Божою допомогою звільнився.

Після служитель разом з давнім другом створили і очолили місію «Христос є відповідь», зібравши команду місіонерів, яка з того часу опікується пенсіонерами, вдовами, самотніми, малозабезпеченими людьми, безхатченками, дітьми-сиротами. А нині − переселенцями і тими, хто залишився в зонах бойових дій.

Пастор та місіонер Тарас Сень, який став відповіддю на біль війни, був відзначений у Рівному
Місія вже набула статусу міжнародної та працює в 14 країнах світу, проповідуючи Євангеліє словами та добрими справами.

Пастор та місіонер Тарас Сень, який став відповіддю на біль війни, був відзначений у Рівному

У Рівному шість років тому Тарас Сень як пастор заснував церкву «Христос є відповідь». У місті та селах області церква бере активну участь у житті своїх земляків: проводить дитячі свята, благодійні очні клініки, заходи для переселенців, піклується про нужденних.

Ще у 2016 році за активну волонтерську діяльність Тарас Сень отримав Відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Пастор та місіонер Тарас Сень, який став відповіддю на біль війни, був відзначений у Рівному

А у жовтні 2022 Тарас Сень потрапив на обкладинку ділового журналу «Рівняни» як особлива людина, «яка у такий складний час продовжує наближати перемогу і робить багато на користь Рівного і всієї країни». Він також взяв участь у презентації номера у місцевому ресторані.

Принагідно директор місії «Христос є відповідь» та пастор однойменної церкви Тарас Сень на сторінках свіжого глянцю розповів історію про те, як Бог врятував його та сім’ю від бойовиків так званої ЛНР. Він наголошував на необхідності навчитися слухати Божий голос, чути його та підкорятися Богові. І саме послух Йому берегтиме людину від багатьох проблем і проклять.

У журналі служитель поділився діяльністю Місії у різних країнах світу та звернувся до читачів з проповіддю Євангелія.

«Це людина, яка несе правду, підтримку людям навколо та заслуговує поділитися своєю життєвою історією», − говорять організатори презентації.

За словами учасників заходу, важливо церквам та іншим християнським організаціям розміщувати матеріали про життя євангельських церков − так набагато легше людям сприйняти самі церкви та Слово Боже, які вони проповідують.

Читайте також:

Журнал «Рівняни» читають політики, бізнесмени, інші ділові люди міста.
Церква «Христос є відповідь» вже чотири роки співпрацює з місцевим видавничим домом «ОГО», якому належить цей глянець.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!