Новини культури

У 2023 році вийде новий фільм режисерів Кендриків

Режисери Алекс і Стівен Кендрик, які випустили 2022 року свій восьмий фільм, кажуть, що планують знімати християнські фільми доти, доки їх веде Бог, і в них уже є плани на новий фільм, який планують випустити 2023 року.

Джерело: invictory.org з посиланням на christianheadlines.com

Зараз Кендрики працюють над трьома проєктами, зокрема над відеопрограмою для студентів коледжів.

«Поки Господь каже, продовжуйте знімати, ми продовжуватимемо знімати», – наголосив Алекс Кендрик.

Перший проєкт братів Кендриків пов’язаний зі створенням нового фільму у 2023 році. Подробиці кінострічки режисери не розголошують.

Відеоматеріали для студентів коледжу «Серце кінорежисера» є другим проєктом Кендриків. Ця програма навчить християн-кінематографістів вміщувати у фільми принципи Господа і розповідати історії та знімати фільми.

За словами Кендрика, мета кінематографіста не є отримання нагород, а «бути вірним тому, до чого вас закликав Бог, і платформі, на якій ви повинні шанувати Його».

Третій проєкт режисерів – перевидання їхнього першого фільму «Махове колесо» (2003).

Як підкреслив Кендрик, у 2023 році «виповнюється 20 років від дня народження фільму “Махове колесо”». Автори проєкту «знайшли програмне забезпечення, яке дозволить зацифрувати та покращити якість зображення».

Тому вони опрацьовують та готують цей фільм до перевипуску до його 20-річного ювілею. Кендрики сподіваються, що перевидання фільму сподобається ще більше глядачам, ніж стара версія кінострічки.

Режисери наголосили, що вони віддають належне Богові за успіх своїх фільмів.

«Я не можу заперечувати, що Він вів нас у цьому напрямку і благословив наші хліби та рибу, – додав Кендрик. – Він здобуває славу, ми не отримуємо слави за це. … Ми довіряємо це Йому. І ми просто довіряємо Йому результати».

Читайте також:

Брати Кендрики відомі такими хітами, як «Кімната війни», «Відважні» та «Переможець». У 2022 році вийшов восьмий фільм братів Кендрик Lifemark (Знак життя).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button