РелігіяХристиянські новини

Відбулася конференція «Божа місія в світі» для перекладачів Біблії

В Херсоні 24-26 вересня 2020 року на базі Таврійського християнського інституту відбулася конференція «Божа місія в світі». Це була довгоочікувана подія для Місії Перекладачів Біблії України та її учасників. Повідомляє офіційна сторінка у Facebook перекладачів Біблії України.
Близько 90 християн різного віку приїхали із Миколаєва, Одеси, Кривого Рогу, Ірпеня, Кропивницького, Івано-Франківська та власне Херсону, для спілкування, спільних молитов та натхнення темою місії.
Розпочалась конференція із музичного прославлення, яке проводила ромська сім’я Дмитра та Золушки Вакаренко. На зустрічі протягом трьох днів були присутні пастори та душеопікуни.
Відкрив конференцію та поділився ранковими роздумами над Писанням пастор м. Кривий Ріг.
Потім мобілізатор Комітету Зовнішньої Місії ВСЦ ЄХБ Володимир Западнюк викладав місіонерський курс «Жива Історія», у якому нагадав про участь кожного християнина у всесвітній місії Бога.
Ще протягом дня була висвітлена тема «Молитва – наша стратегія» від Івана Овчаренка, який був також і ведучим всієї конференції.

Перший день завершився круглим столом на тему: «Збереження ромської мови в сучасному контексті», в якому взяли участь Януш Панченко, Олена Марчук, Вікторія Рогожнікова, Євгеній Швед та інші спеціалісти в даній темі.
Наступного дня Анатолій Шкарін розповів про різні види служінь місії ПБУ, зокрема про ромський проєкт, який займається перекладом Писання на три ромських діалекти. Також він презентував надрукований варіант Євангеліє від Луки на кримському діалекті. Це визначна подія для ромів, адже вперше в історії цей народ отримав Слово Боже мовою свого серця. На цей момент у процесі переклад Дії Святих Апостолів.
Олена Марчук розповідала про історію перекладу Біблії, сім’я Вакаренко ділилася свідченням про вплив перекладу Євангелія від Луки для ромського народу.
Адміністратор Комітету Зовнішньої Місії ВСЦ ЄХБ говорив про актуальну тему – фінанси, а саме про дисбаланс, збір та їх розподіл.
Третього, останнього дня до учасників конференції звернувся Костянтин Тетерятніков, який є автором книги «Сім’я і місія», і кожен отримав цю книгу та ряд інших у подарунок.
Співробітник місії Юнес Нежмі представив проєкт Джошуа, ціль якого інформувати церкви про недосягнуті народи світу, та закликав до молитви у групах за народ Бора в Індії.
Фінальною темою ділився Геннадій Небескул про рекрутінг і те, як можна долучитися до місії ПБУ.
За словами ПБУ, конференція справила чудове враження на всіх присутніх.
Ось відгук від однієї сестри:

«Ця конференція стала для мене підтримкою і ще більше затвердила в моєму баченні. Коли я відвідую деякі церкви в області, вся моя внутрішність кричить про важливість практичних дій. Подяка братам, що говорять про невідкладні актуальні речі. Хотілося б частіше мати подібні зустрічі. Я вірю, що ці бесіди сприяють добрим взаєминам між християнами».

Варто також відзначити, що протягом конференції християни мали достатньо часу для спілкування. Вони ділилися своїми переживаннями і досвідом служіння, а також просто раділи можливості разом знаходитися в Божій присутності.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button