УкраїнаХристиянські новини

Місія перекладачів Біблії проведе щорічну місіонерську конференцію

Місія перекладачів Біблії України готує щорічний місіонерську конференцію. На якій хочуть говорити про покликання і виконання Великого доручення. 

Конференція пройде 24-26 вересня в Херсоні (Україна) в Таврійському Християнському Інституті, повідомляє газета Слово про Слово.

«Це буде особливий благословенний час спільності людей, об’єднаних спільною метою – почути голос Божий щодо свого покликання і виконання Великого доручення. Плануй свій час, аби бути також!», – зазначили організатори.

Реєстрація  за телефоном, вказаним на афіші, або за посиланням  за посиланням.

Організація Перекладачі Біблії України є мостом між церквою і народами, які не мають Біблії.  Команда складається з перекладачів Біблії, євангелістів, вчителів грамотності, засновників церков та інших фахівців. 
Служіння Перекладачів Біблії України стартувало у квітні 2014 року. За цей час місія почала в Україні проект по роботі з ромським (циганським) народом. За неофіційними даними у 2001 році в Україні проживало близько 100 000 циган. Це 15 етнічних груп, більшість з яких не мають доступу до Писання зрозумілою їм рідною мовою. Співробітники місії працюють над перекладом Святого Письма на 4 ромських діалекти, вже зроблена адаптація Першого послання Івана і Різдвяної історії (за Євангелієм від Луки) на діалект закарпатських циган, проведена конференція з навчання усним біблійним історіям.
Сьогодні місія Перекладачі Біблії України є мостом між Церквою і народами, які не мають Біблії, перекладаючи Слово Боже на мови серця недосягнутих народів, щоб змінювати їхні життя і ростити процвітаючі церкви.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button