Християнські новини

Лікар-християнин може втратити ліцензію через молитви з пацієнтами

Християнський лікар перебуває під слідством після того, як була подана скарга, в якій його звинуватили в молитві за пацієнтів.
58-річний Річард Скотт, лікар загальної практики в медичному центрі Bethesda в Маргейті, Кент, Англія, в даний момент проходить перевірку на профпридатність, проведену Генеральною медичною радою, після подачі на нього скарги Національним світським суспільством.
За повідомленнями видання TheTelegraph, це справа також розслідує Національна служба охорони здоров’я Великобританії.
У заяві, поданій в травні, Національне світське суспільство заявило, що Скотт, який пропрацював лікарем більше 20 років, змусив пацієнта «відчути дискомфорт, схиляючи його до молитви».
7 червня Скотт отримав письмове повідомлення про те, що на нього було відкрито справу, і з тих пір проводиться розслідування.
Генеральна медична рада відправила Скотту попередження ще в 2012 році після того, як Національне світське суспільство Англії звинуватило Скотта в тому, що він говорив пацієнту: «Диявол переслідує людей, які не звертаються до Ісуса». Скотта також звинувачували в тому, що він висловлював свої релігійні переконання таким чином, що це завдавало занепокоєння «психологічно нестабільним» пацієнтам.
Глава Генеральної медичної ради в той час заявив, що дії Скотта являють собою «значний відхід від принципів належної медичної практики».
Національне світське суспільство відзначає, що Скотта можна було б звільнити, якби протягом наступних п’яти років на нього була подана ще одна скарга. Але в той час не було ніяких скарг. Починаючи з 2017 року, було подано три неофіційних скарги і одна незначна письмова скарга на Скотта.
Сама остання скарга також включала коментарі Скотта, зроблені на Радіо 4 компанії BBC на початку цього року, де він оголосив наркоманію «важливою обставиною» для використання віри в своїй роботі.
Він сказав, що деякі його пацієнти «знайшли дуже багато, прийнявши віру».
Скотт додав, що він часто керувався своєю вірою під час лікарських консультацій, коли «мав справу з людьми з депресією або тривогою».
В інтерв’ю він пояснив, що віра є «доповненням» до медичного лікування, а не альтернативою.
Президент Національного світського суспільства Англії Кіт Портеус Вуд в понеділок вранці в інтерв’ю радіоканалу LBC заявив, що пацієнти не повинні стикатися з тим, щоб лікар нав’язував їм свої релігійні переконання.
«Що якщо вони думають, що молитва безглузда або їм просто незручно від цього?» – запитав Вуд. «Я не думаю, що пацієнт повинен перебувати в такому положенні, коли він збирається пройти курс лікування в медичній установі. Я думаю, що в мультикультурному суспільстві це абсолютно неправильно ».
Вуд запевнив, що не хоче, щоб Скотт втратив свою роботу, але хоче, щоб люди «діяли професійно». Однак він сказав, що дуже ймовірно Скотт може втратити свою медичну ліцензію.
Тім Дьепп, глава громадської політики правозахисної групи ChristianConcern, заявив про те, що Скотт завжди запитує пацієнтів, відкриті вони для обговорення, перш ніж привнести свою віру в консультації. Коли вони не відкриті для обговорення, Дьепп сказав, що Скотт завжди враховує і поважає їх побажання.
«Національне світське суспільство дуже агресивно заявляє, що він повинен бути відсторонений від бесіди про духовність після того, як виконав свої обов’язки по клінічній практиці під час зустрічі зі своїми пацієнтами, і я думаю, що це занадто», – сказав Дьепп.

Більше про переслідування  християн:

«З медичної точки зору немає ніяких претензій до того, що він зробив, або до діагнозу, або до того, що пропонує клініка», – підкреслив Дьепп.
«Справа в тому, що молитва має значення», – продовжив Дьепп. «Справа в тому, що ми є духовними і фізичними істотами, і якщо Ви піклуєтеся про пацієнта як про цілісну особистість, Ви захочете привнести в його лікування духовність, коли відчуєте, що це доречно».
Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: cnl.news

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button