Домашня » Новини » Утиски програми “Основи сім’ї” продовжуються

Утиски програми “Основи сім’ї” продовжуються

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Минулого тижня автор програми “Основи сім’ї” Адріан Буковинський отримав лист у якому його повідомили про призупинення схвалення програми, а потім наступного дня Міністерство проінформувало про надсилання висновків антидискримінаційної експертизи на розгляд Науково-методичної ради з питань освіти.

До моменту прийняття рішення МОН попросило призупинити дію схвалення курсу для шкіл. Натомість, з незрозумілих мотивів, таке прохання, Інститутом модернізації змісту освіти, в особі в.о. директора Ю. Завалевського, було сприйняте як наказ. Саме тому в мережі поширилась інформація про призупинення дії “грифу” на програму. Нагадаємо, що “Основи сім’ї” – курс за вибором, і тому ніяких додаткових, сторонніх перевірок законодавчо не вимагалось.

  • На яких законних підставах МОН прийняло висновки незалежних “експертів”, які передано до Інституту модернізації змісту освіти?
  • Хто взагалі вони — ці “експерти”, за яким принципом і ким були обрані для проведення експертизи?
  • Чому нівелюються погоджувальні висновки Науково-методичної ради з питань освіти щодо програми, затверджені у 2018 році?
  • Поки ці питанням залишаються відкритими, противники просімейного курсу, організації, які лобіюють інтереси ЛГБТ, активно вступають у публічні дискусії та збурюють суспільство проти “Основ сім’ї”. Різними прогендерними ЗМІ поширюється викривлена інформація щодо курсу, і навіть запропоновані зразки звернень, як вимагати його ліквідацію від МОН.

29.11 – до радіоефіру долучилась активістка феміністичної ЛГБТ-інклюзивної організації, яка нарікає на те, що програма є не чутливою до одностатевих партнерств:
https://www.facebook.com/suspilne.tavriya.1/videos/423760085212544/?app=fbl

На порталі “Гендер в деталях” сьогодні з’явилась публікація зі зразком звернення до МОН проти програми.
Цікаво, що на цьому ж інтернет-ресурсі поширюється інформація щодо так званих “гендерних” питань. Поняття «гендер» подається як соціально закріплені ролі, поведінка, діяльність і характерні ознаки, що в цілому підміняє собою поняття біологічної статі (жінка і чоловік).У такому визначенні «гендеру» людині надається право самій обирати свій «гендер». Суспільству навіюються ідеї визначення «гендеру» у відриві від біологічної статі, де процедура по її зміні (“корекції”) прирівнюється до фарбування волосся (в деяких країнах світу вже налічують сотні різновидів гендерів).

Як стало відомо — в першочерговому “батьківському” зверненні із запитом на перевірку програми, було зазначено 109 осіб (менша половина з яких підписали себе як “батько/мати” або як “учень/ учениця”). Та їх було почуто…

Плекаємо надію, що попри тиск з боку противників програми «Основи сім‘ї», відповідальні освітні установи, уповноважені ухвалювати подальші рішення, все ж таки діятимуть виключно у законодавчій площині! І десятки звернень, із сотнями і тисячами підписантів, на підтримку програм також будуть розглянуті, взяті до уваги. І на усі хвилюючі питання отримаємо відповіді!

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Увага, терміново! Захисти свободу слова українців!

Наступна Стаття

В Ізраїлі археологи виявили залишки синагоги, яку побудували у I ст.

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *