Новини суспільстваХристиянські новини

Увага, терміново! Захисти свободу слова українців!

Через законопроект № 0931 влада України збирається обмежити громадян в наступному:

  • Громадяни та священнослужителі не зможуть критикувати збочення й висловлюватися проти ЛГБТ за межами церкви чи своєї організації, інакше їх буде чекати покарання аж до відкриття кримінального провадження.
  • Церкви та релігійні організації не зможуть відмовити у працевлаштуванні представнику ЛГБТ під загрозою серйозних штрафів та покарань.
Законопроєкт № 0931 під назвою «Щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації» пройшов два читання і вже готовий до прийняття.
Ми маємо бути СВІТЛОМ та СІЛЛЮ для світу, називати гомосексуалізм гріхом та відкрито говорити про БІБЛІЙНІ стандарти сім’ї!

ЗАХИЩАЙСЯ !!! ЗРОБИ 4 КРОКИ !!!

1. НАПИШИ 2 ПОВІДОМЛЕННЯ у Facebook – на сторінках президента та голови Верховної Ради із закликом не приймати законопроект.

ПРИМІРНИК ПОВІДОМЛЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА (ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ)

Шановний пане Президенте! (або Дмитре Олександровичу – для Голови Верховної Ради)
Прошу Вас захистити нас, як громадян України, від обмеження свободи слова, яке може з’явитися після прийняття законопроекту № 0931, в якому йдеться про заборону критики й висловлювань проти ЛГБТ- руху. Для мене, як і для переважної більшості українців, це є абсолютно неприйнятно. Наша нація сповідує християнські та сімейні цінності, тому таке законодавство збурює людей і нав’язує чужі для нашої культури переконання. Сподіваюсь на Ваше розуміння та підтримку.
Особиста сторінка Володимира Зеленського Володимир Зеленський
www.facebook.com/zelenskiy95
Особиста сторінка Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова
www.facebook.com/people/Дмитро-Разумков/100005939985790
2. ПІДПИШИ ПЕТИЦІЮ на сайті Президента щодо захисту християнських цінностей https://petition.president.gov.ua/petition/74484
3. ЗАРЕЄСТРУЙ НА САЙТІ ПЕТИЦІЮ ТА ВІДПРАВ ПОШТОЮ ЛИСТА щодо підтримки шкільної програми «Основи сім’ї» Буковинського, яку хочуть скасувати https://tinyurl.com/v8jm9sy (зразок листа додається)
4. МОЛИСЬ РЕГУЛЯРНО за свою країну, народ та владу
«І дбайте про спокій міста, … і моліться за нього до Господа, бо в спокої його буде і ваш спокій.» Єр. 29:7

Слідкуйте за новинами по цій тематиці:

  • сайті Всеукраїнського СОБОРУ www.sobor.com.ua
  • на сайті громадського об’єднання «ВСІ РАЗОМ» www.vsirazom.u
  • на сайті Всеукраїнської газети “Слово про Слово” – https://www.slovoproslovo.info/
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. а хтось може сьогодні підпистаи петицію? Бо я цілий день пробую залогінитися, і не вдається. І число підписів залишається постійно 10319

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button