війна

Понад 300 тисяч громадян подали заявки на компенсацію за пошкоджене житло

Віцепрем’єр-міністр з питань відновлення України Олександр Кубраков заявив, що станом на осінь 2022 року понад 2,4 мільйона українців проживають у пошкодженому чи зруйнованому житлі та понад 300 тисяч громадян подали заявки на компенсацію за пошкоджене житло. Про це він написав у Facebook.

Джерело: ukrinform

Кубраков зазначив, що понад 300 тисяч громадян подали заявки на компенсацію за пошкоджене житло через додаток «Дія», і їхня кількість зростає з кожним днем.

«Понад 2,4 мільйона українців мешкають у пошкодженому чи зруйнованому житлі, станом на осінь 2022. Через Дію заявки на компенсацію залишили вже понад 316 тисяч українців. І це далеко не повний список постраждалих, який щодня доповнюється», – наголосив він.

Чиновник додав, що проблема потребує чіткої державної політики. Одним з інструментів урегулювання питання компенсації за зруйноване житло може стати законопроєкт №7198, який зараз перебуває на розгляді у Верховній Раді.

Також закон визначає, хто може отримати компенсацію, у якій формі, коли та яким чином потерпіла сторона може використати її для придбання нового житла.

«Громадяни отримають чіткий і зрозумілий алгоритм дій для отримання компенсації», – зазначив Кубраков.

Читайте також:

Нагадаємо, збитки, завдані російською агресією українській економіці, вже становлять понад $700 млрд.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button