Домашня » Новини » Влада Китаю почала установку пристроїв спостереження в церквах

Влада Китаю почала установку пристроїв спостереження в церквах

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Уряд Китаю встановить пристрої спостереження в церквах по всій країні. В онлайн виданні Bitter Winter, яке публікує матеріали про права людини та релігійної свободи в Китаї, 11 листопада вийшов матеріал про те, що обладнання для сканування осіб і відбитків пальців вже встановлено в «Церкві Триединства» в місті Урумчі і декількох інших громадах

Згідно з виданням, 6 жовтня чиновники встановили два біометричних пристрої в церкві «Муян» в провінції Хебей. Тепер, щоб зайти в приміщення, парафіяни повинні пройти сканування осіб і відбитків пальців.

Приблизно в той самий час подібне обладнання спостереження встановили в церкві «Тянь-Ень», щоб перевіряти віруючих, які відвідують збори.

Християнин, який побажав залишитися анонімом, повідомив, що місцева влада зобов’язала церкви в місті Хуанши зняти відбитки пальців всіх прихожан і зібрати інформацію про їхні сім’ї. Віруючий зазначив, що таким чином уряд спостерігає не тільки за членами церков, а й за їхніми родичами й друзями.

Інші місцеві віруючі підтвердили, що з жовтня в кількох церквах в Хуанши почали використовувати датчики відбитків пальців і сканери осіб для реєстрації їх присутності на службах. На думку віруючих, це ще один спосіб, яким уряд намагається контролювати віруючих в країні.

У Bitter Winter повідомили, що до 2020 року уряд планує встановити системи спостереження у всіх регіонах і сільських районах.

Джерело: invictory.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Чудо підпільної церкви Ірану

Наступна Стаття

У Нацполіції буде своя служба капеланів

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *