СвітХристиянські новини

Влада Китаю почала установку пристроїв спостереження в церквах

Уряд Китаю встановить пристрої спостереження в церквах по всій країні. В онлайн виданні Bitter Winter, яке публікує матеріали про права людини та релігійної свободи в Китаї, 11 листопада вийшов матеріал про те, що обладнання для сканування осіб і відбитків пальців вже встановлено в «Церкві Триединства» в місті Урумчі і декількох інших громадах
Згідно з виданням, 6 жовтня чиновники встановили два біометричних пристрої в церкві «Муян» в провінції Хебей. Тепер, щоб зайти в приміщення, парафіяни повинні пройти сканування осіб і відбитків пальців.
Приблизно в той самий час подібне обладнання спостереження встановили в церкві «Тянь-Ень», щоб перевіряти віруючих, які відвідують збори.
Християнин, який побажав залишитися анонімом, повідомив, що місцева влада зобов’язала церкви в місті Хуанши зняти відбитки пальців всіх прихожан і зібрати інформацію про їхні сім’ї. Віруючий зазначив, що таким чином уряд спостерігає не тільки за членами церков, а й за їхніми родичами й друзями.

Інші місцеві віруючі підтвердили, що з жовтня в кількох церквах в Хуанши почали використовувати датчики відбитків пальців і сканери осіб для реєстрації їх присутності на службах. На думку віруючих, це ще один спосіб, яким уряд намагається контролювати віруючих в країні.
У Bitter Winter повідомили, що до 2020 року уряд планує встановити системи спостереження у всіх регіонах і сільських районах.

Джерело: invictory.org

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button