СвітХристиянські новини

У В'єтнамі християнин отримав 11 років в'язниці за пости в Facebook

У В’єтнамі 43-річний учитель-християнин отримав 11 років в’язниці за пости в Facebook, які, за його словами, він не публікував.
17-го листопада суд в північно-центральній провінції В’єтнаму Нгеан засудив вчителя музики Нгуен Нанг Тіня до 11 років тюремного ув’язнення. Його звинуватили за статтею 117 Кримінального кодексу В’єтнаму в тому, що він «сфабрикував, зберіг і поширив інформацію і матеріали з метою протидії державі Соціалістичної Республіки В’єтнам».
У місцевій газеті опублікували інформацію про те, що Тінь часто проводив зустрічі з членами В’єтнамської політичної групи і на уроках музики вчив школярів антидержавним пісням. Засуджений заперечував звинувачення.
Адвокат Тіня Нгуен Ван Міенг сказав, що його клієнт відкинув звинувачення, заявивши, що обліковий запис Facebook, з якого публікувалися повідомлення не належить йому. «Прокурори дотримувалися ідеї, що користувач Facebook під назвою Нгуен Нанг Тінь і мій клієнт Нгуен Нанг Тінь — одне і те ж обличчя», – зазначив захисник.
У Нью-йоркської правозахисної групи Human Rights Watch заявили, що результат судового процесу, який тривав півдня, був зумовлений.

У минулому році у В’єтнамі прийняли закон про кібербезпеку, який зобов’язує керівництво соціальних мереж видаляти будь-який контент, на запит уряду. Сьогодні в тюрмах В’єтнаму знаходиться близько 128 політичних в’язнів, приблизно 10% з них відбувають покарання через своїх публікацій в Facebook.

Джерело: gcshelp.org

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button