Домашня » Новини » У В’єтнамі християнин отримав 11 років в’язниці за пости в Facebook

У В’єтнамі християнин отримав 11 років в’язниці за пости в Facebook

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

У В’єтнамі 43-річний учитель-християнин отримав 11 років в’язниці за пости в Facebook, які, за його словами, він не публікував.

17-го листопада суд в північно-центральній провінції В’єтнаму Нгеан засудив вчителя музики Нгуен Нанг Тіня до 11 років тюремного ув’язнення. Його звинуватили за статтею 117 Кримінального кодексу В’єтнаму в тому, що він «сфабрикував, зберіг і поширив інформацію і матеріали з метою протидії державі Соціалістичної Республіки В’єтнам».

У місцевій газеті опублікували інформацію про те, що Тінь часто проводив зустрічі з членами В’єтнамської політичної групи і на уроках музики вчив школярів антидержавним пісням. Засуджений заперечував звинувачення.

Адвокат Тіня Нгуен Ван Міенг сказав, що його клієнт відкинув звинувачення, заявивши, що обліковий запис Facebook, з якого публікувалися повідомлення не належить йому. «Прокурори дотримувалися ідеї, що користувач Facebook під назвою Нгуен Нанг Тінь і мій клієнт Нгуен Нанг Тінь — одне і те ж обличчя», – зазначив захисник.

У Нью-йоркської правозахисної групи Human Rights Watch заявили, що результат судового процесу, який тривав півдня, був зумовлений.

У минулому році у В’єтнамі прийняли закон про кібербезпеку, який зобов’язує керівництво соціальних мереж видаляти будь-який контент, на запит уряду. Сьогодні в тюрмах В’єтнаму знаходиться близько 128 політичних в’язнів, приблизно 10% з них відбувають покарання через своїх публікацій в Facebook.

Джерело: gcshelp.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Протести у Гонгконзі – боротьба за свободу віросповідання

Наступна Стаття

20 листопада Всесвітній День дитини

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *