Новини суспільства

16 травня відбудеться онлайн круглий стіл на тему української національної ідеї і християнських цінностей

У понеділок, 16 травня 2022 року, відбудеться онлайн круглий стіл на тему «Українська національна ідея і християнські цінності як її невід’ємна основа». Організатор події – Національний університет «Острозька академія».

Джерело: svitogliad.com з посиланням на Facebook

Захід пройде на платформі meet.google.com з 16.00 до 18.00.

Зазначається, що доктор наук із державного управління, кандидат політичних наук, доцент Національного університету «Львівська політехніка» Пасічник Василь Миколайович доповідатиме на тему «Українська національна ідея і християнські цінності як її невід’ємна основа».

Також повідомляється, що доктор педагогічних наук, професор кафедри англійської мови й літератури Національного університету «Острозька академія» Жуковський Василь Миколайович запропонує інформацію на тему «Курс “Основи християнської етики” у незалежній Україні: історія і перспективи».

Усі зареєстровані учасники отримують посилання, аби долучитися до круглого столу.

Зареєструватися можна за відповідним посиланням.

Актуальний інформаційний лист про захід можна переглянути також за посиланням.

Нагадаємо, що у 2024 році Лозаннський рух проведе наступну глобальну зустріч у Північній Кореї у місті Сеул, відзначаючи 50-річчя першої зустрічі руху. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button