СвітХристиянські новини

У США відбувся Міжнародний Саміт з релігійної свободи

У Вашингтоні, округ Колумбія, США, відбувся Міжнародний Саміт з релігійної свободи (IRF). Він тривав з 30 січня до 1 лютого. Українські представники також відвідали захід.

Джерело: df.news

Нагадаємо, що 31 січня розпочався «Ukrainian Week» (Український тиждень) у Вашингтоні, де проходять заходи, які спрямовані на розширення партнерства між США та Україною.

В рамках Українського тижня відбувся Міжнародний Саміт з релігійної свободи, який проходив 3 дні.

Учасники Тижня відвідали українське посольство й зустрілися з пані послом Оксаною Маркаровою, повідомив у Facebook священник ПЦУ Андрій Дудченко.

У США відбувся Міжнародний Саміт з релігійної свободи

Служитель зазначив, що під час Саміту йшлося «про необхідність протистояти поширюваній у деяких американських медіа пропаганді щодо нібито браку релігійної свободи в Україні».

Він додав, що «утиски на релігійному ґрунті в Україні є виключно на окупованій росією території».

Крім того, на заході був присутній патріарх Єрусалимський Феофіл III. Він розповів про становище християн у Святій землі та Єрусалимі. За його словами, протягом багатьох років «християнська спільнота стикається зі злочинами на ґрунті ненависті та актами вандалізму». Про це зазначив Духовний Фронт України з посиланням на orthodoxtimes.com.

У США відбувся Міжнародний Саміт з релігійної свободи
Фото: orthodoxtimes.com

Повідомляється, що предстоятель Єрусалимської ПЦ під час виступу використав заяву. Цей документ, в якому йдеться щодо насильства у Святій землі, 29 січня опублікували глави Церков в Єрусалимі.

Посилаючись на заяву, Патріарх Феофіл III наголосив, що «ми постійно попереджаємо про вибухонебезпечний, безглуздий виток насильства, який тільки завдасть болю і страждань всім. Такий стан речей майже напевно принесе нові звірства і страждання, віддаляючи нас від довгоочікуваного миру і стабільності, яких ми всі прагнемо», зазначив Духовний Фронт України.

Читайте також:

Також Єрусалимський патріарх «закликав членів Конгресу та лідерів американського громадянського суспільства підтримувати християнське існування на Святій Землі», а також «забезпечити, щоб наступні покоління мали змогу відвідати Святе Місто і йти слідами пророків і Христа», йдеться у повідомленні.

У США відбувся Міжнародний Саміт з релігійної свободи
Фото: Андрій Дудченко
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button