СвітХристиянські новини

Один з директорів Facebook: релігійні спільноти «краще, що є на Facebook»

Головний операційний директор Facebook Шеріл Сандберг назвала релігійні спільноти «кращим, що є на Facebook».

Джерело: invictory.com

Під час недавнього онлайн-саміту з декількома релігійними групами операційний директор Facebook з 2008 року і член ради директорів компанії з 2012 року Шеріл Сандберг підкреслила вирішальну роль, яку зіграла соцмережа в підтримці релігійних громад під час пандемії.

Перша жінка в раді директорів компанії за історію існування Facebook зазначила, що під час пандемії багато церков і інші релігійні групи приєдналися до соціальної мережі. Вона додала, що з нетерпінням чекає того дня, коли релігійні організації почнуть використовувати платформу для надання своїх послуг.

Хоча технологія ніколи не замінить єдність звичайних богослужінь, Сандберг вважає, що наукові досягнення можуть розширити можливості.

«Християнські спільноти – це найкраще, що є на Facebook, і ми сподіваємося, що так буде і в майбутньому», − сказала вона.

«Як людина віри, я знаю, наскільки важливо було для моєї сім’ї залишатися на зв’язку з нашою єврейською громадою. Завдяки технологіям, ми змогли відзначати важливі свята не виходячи з дому, – сказала Сандберг. – Я надзвичайно рада і горда тим, яку роль Facebook зіграв в підтримці зв’язку між людьми».

Сандберг пояснила, що ще задовго до пандемії вони почали співпрацювати з релігійними спільнотами, щоб зрозуміти, як компанія може краще обслуговувати їх.

Читайте також:

«Я знаю, що релігійні організації і соціальні мережі поєднуються природним чином, тому що в основі і того, і іншого лежить зв’язок. І в 2017 році ми створили команду, щоб краще служити людям віри і християнським організаціям по всьому світу», – додала вона.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button