Блог Себастьяна Тегзи

Справжня духовність чи самообман?

Духовність без конкретики — це не духовність, а духовний самообман. Розмита духовність — це комфортна сфера для культивування демагогії. В духовному тумані любить жити їжак популізму та пустослів’я. За високими духовними фразами, які скептично дивляться на правила в християнському житті, як на зайві формальності, часто ховається банальна нечесність та духовна незрілість.
Справжня любов не боїться відповідальності. Досконала любов проганяє всякий страх. Любов знає, що ми по справжньому отримуємо тільки тоді, коли віддаємо. Хто своє життя збереже для себе — той його погубить. А хто його погубить ради Євангелія, ради Христа, ради братів, той його спасе. Любов не шукає вигоди для себе. Любов віддає себе. Вона добровільно посвячує себе. В цьому полягає справжня свобода.

Справжня свобода веде до посвячення та вірного служіння. Справжня свобода не собі догоджає, а ближньому. «Ми, сильні, мусимо нести немочі безсильних, а не собі догоджати. Кожний із нас нехай намагається догодити ближньому: на добро, для збудування. Бо й Христос не Собі догоджав, а як написано: «Зневаги тих, що Тебе зневажають, упали на Мене». (Рим.15:1-3) Духовна зрілість не шукає виправдань, вона шукає можливостей; вона не ухиляється від несення тягарів один одного, а з радістю бере на себе необхідні зобов’язання, керуючись словами Христа, який Сам навчав, що «більше щастя — давати, ніж брати». (Ді.20:28)
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button