Домашня » Блог Себастьяна Тегзи » Справжня духовність чи самообман?

Справжня духовність чи самообман?

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Духовність без конкретики — це не духовність, а духовний самообман. Розмита духовність — це комфортна сфера для культивування демагогії. В духовному тумані любить жити їжак популізму та пустослів’я. За високими духовними фразами, які скептично дивляться на правила в християнському житті, як на зайві формальності, часто ховається банальна нечесність та духовна незрілість.

Справжня любов не боїться відповідальності. Досконала любов проганяє всякий страх. Любов знає, що ми по справжньому отримуємо тільки тоді, коли віддаємо. Хто своє життя збереже для себе — той його погубить. А хто його погубить ради Євангелія, ради Христа, ради братів, той його спасе. Любов не шукає вигоди для себе. Любов віддає себе. Вона добровільно посвячує себе. В цьому полягає справжня свобода.

Справжня свобода веде до посвячення та вірного служіння. Справжня свобода не собі догоджає, а ближньому. «Ми, сильні, мусимо нести немочі безсильних, а не собі догоджати. Кожний із нас нехай намагається догодити ближньому: на добро, для збудування. Бо й Христос не Собі догоджав, а як написано: «Зневаги тих, що Тебе зневажають, упали на Мене». (Рим.15:1-3) Духовна зрілість не шукає виправдань, вона шукає можливостей; вона не ухиляється від несення тягарів один одного, а з радістю бере на себе необхідні зобов’язання, керуючись словами Христа, який Сам навчав, що «більше щастя — давати, ніж брати». (Ді.20:28)

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

5000 біологів вважають, що життя починається від зачаття

Наступна Стаття

Ліберальні організації добилися того, що віруючих переслідуватимуть за критику збочень

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *