Новини суспільстваХристиянські новини

«90 днів підбадьорення» – ТХІ видав книгу для емоційної та духовної підтримки пожежників

22 червня 2021 року вийшов друком посібник для пожежників «90 днів підбадьорення». Таврійський християнський інститут спільно з Fellowship of Christian Firefighters International  та African Fire Mission переклали з англійської на російську мову посібник «90 днів підбадьорення», мета якого –  духовна та емоційна підтримка співробітників пожежної служби.

Джерело: прес-реліз ТХІ

Перекладач з англійської – Любов Синя, редактор – Юлія Лубенець.

Робота пожежників пов’язана з ризиком, великими фізичними навантаженнями й стресом. Від них очікується швидка реакція, чіткі і правильні дії, вміння зорієнтуватися в ситуації, запобігти поширенню вогню і надати необхідну допомогу постраждалим. Все це вимагає певних знань, умінь і навичок. Тому співробітники пожежної служби періодично проходять спеціальне навчання для удосконалення свого професіоналізму. Однак, така небезпечна стресова робота вимагає також великих душевних сил і духовної міцності, бо регулярно бачити трагедію, біль, страх і сльози людей зовсім непросто. Пожежники належать до тієї категорії службовців, які постійно стикаються з ризиком та стресами. Через це для їх внутрішнього стану, емоційної стабільності, вміння зберігати спокій і правильну реакцію на те, що відбувається, дуже важливо дбати про свій духовний стан. Саме він допомагає їм вистояти і витримати, а також, подбати про інших.

Читайте також:

«90 днів підбадьорення» – перша книга в Україні для пожежників, що доносить інформацію їхньою мовою, адже всі статті у посібнику написані пожежниками. Ця книга допоможе тим, хто несе пожежну службу знайти підбадьорення, вихід з кризових ситуацій, заповнити духовну порожнечу, оновити душевні сили і отримати допомогу у розв’язанні внутрішніх проблем.

Схожі статті

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!